Z głową w chmurach! Chaber i biel w romantycznym wydaniu lub jeansowa stylizacja pełna luzu i uroku

Aby ożywić stylizację z białą koszulą dodajmy do niej wyrazisty dół. Nikt też nie powiedział, że elegancję wykluczają pojawiające się na niej motywy. Bawmy się modą i twórzmy rozmaite kombinacje – od obrazów po kolory. Wówczas nawet prezentując się na oficjalnym wydarzeniu nie pozostaniesz nudna. Wychodźmy poza sztampowe, utarte połączenia czerń-biel, a zamiast tego pokażcie, że macie fantazję! Dziś proponujemy chaber i biel w romantycznym wydaniu.

Nasza Inspirantka sięga po białą koszulę, która jednak zostaje ozdobiona – rysunkami ptaków. Delikatne czarne kontury nadają stylizacji artystycznego ducha i swego rodzaju lekkości. Na dół trafia chabrowa spódnica, w najmodniejszym fasonie, który nawiązuje do mody lat 70. Doszyte na skos guziki zdecydowanie uatrakcyjniają stylizację, dodając jej lekkiej kokieterii. Do całości dopasowane zostały urocze pastelowe sandałki na niewielkim słupku oraz oryginalna jasna torebka z ciekawym zaokrąglonym uchwytem. Inspirantka nie zapomniała też o ozdobach, a w tej roli wystąpiły marmurkowe kolczyki.

 

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiliśmy wyróżnić magart. Serdecznie gratulujemy!

 

Denimowe lata 70. – jeansowa stylizacja pełna luzu i uroku

Przeplatanie się trendów z różnych epok to nieodłączny element mody. Wiele czerpiemy m.in. z szalonych lat 70., które potrafią świetnie zainspirować. I tutaj należy wymienić połączoną ze stylistyką boho moc kolorowych printów, a także nieśmiertelne dzwony czy luźne kamizelki. Jeśli chodzi o materiał często przewija się oczywiście jeans. Outfit pięknej hipiski mile widziany jest również na dzisiejszych ulicach. Co więcej, zawładnął nimi też denim. Dlaczego więc nie sięgnąć po takie połączenie?

Nasza Inspirantka stworzyła pełną luzu, a jednocześnie uroczą i dziewczęcą stylizację w stylu boho. O latach 70. każą nam pamiętać przede wszystkim materiałowe dzwony w etniczną mozaikę. Połączona z nimi biała falbaniasta koszula idealnie współtworzą styl boho. Pojawia się też oczywiście jeans – w iście oryginalnym wydaniu. Uszyta została z niego nie tylko dłuższa kamizelka, ale też paski przy butach na koturnie, charakterystycznych z resztą również dla 70. lat. Denimem owładnięta została dodatkowo torebka.

Punkty za zwycięską stylizację dnia otrzymuje dziś Justi912. Serdecznie gratulujemy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (56 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...