Z głową w chmurach! Chaber i biel w romantycznym wydaniu

Aby ożywić stylizację z białą koszulą dodajmy do niej wyrazisty dół. Nikt też nie powiedział, że elegancję wykluczają pojawiające się na niej motywy. Bawmy się modą i twórzmy rozmaite kombinacje – od obrazów po kolory. Wówczas nawet prezentując się na oficjalnym wydarzeniu nie pozostaniesz nudna. Wychodźmy poza sztampowe, utarte połączenia czerń-biel, a zamiast tego pokażcie, że macie fantazję! Dziś proponujemy chaber i biel w romantycznym wydaniu.

Nasza Inspirantka sięga po białą koszulę, która jednak zostaje ozdobiona – rysunkami ptaków. Delikatne czarne kontury nadają stylizacji artystycznego ducha i swego rodzaju lekkości. Na dół trafia chabrowa spódnica, w najmodniejszym fasonie, który nawiązuje do mody lat 70. Doszyte na skos guziki zdecydowanie uatrakcyjniają stylizację, dodając jej lekkiej kokieterii. Do całości dopasowane zostały urocze pastelowe sandałki na niewielkim słupku oraz oryginalna jasna torebka z ciekawym zaokrąglonym uchwytem. Inspirantka nie zapomniała też o ozdobach, a w tej roli wystąpiły marmurkowe kolczyki.

 

W dzisiejszych Trendach Dnia postanowiliśmy wyróżnić magart. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#torebkazplecionki
#Jakbohaterkagryotron
#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (53 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  10 kwietnia 2019 19:54

    Bardzo podoba mi się ta stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany