Bialcon i Rabarbar: kolorowo i wzorzyście na lato

Kwadraty, pasy, koła i kolorowe wzory połączone ze sobą lub występujące indywidualnie są hitami tego lata. Dają ogromną możliwość zabawy modą, tworzenia różnorodnych stylizacji. Marki BIALCON i RABARBAR postawiły na kwiaty i geometryczne wzory, które na pewno sprawdzą się podczas letnich dni. Propozycje marki poniżej.

Bialcon, Rabarbar

Zobacz także: Piękne sukienki w kolekcji Bialcon wiosna lato 2016

Kwiaty, kwadraty, koła

W ofercie marek BIALCON i RABARBAR, oprócz zestawów casualowych, jest szeroki wybór ubrań nieco innych niż wszystkie. Łatwo stworzyć z nimi udaną stylizację na każdą okazję. Pozwalają na zabawę modą i dają możliwość wyrażenia indywidualnego charakteru. 

Bialcon i Rabarbar

Bialcon i Rabarbar

Bialcon i Rabarbar

Bialcon i Rabarbar

 

Świetnie oddają wakacyjny klimat. Pozwalają na dużą swobodę, są lekkie, wygodne oraz praktyczne. Ciekawe kolory, letnie fasony i florystyczne, geometryczne motywy zachęcają do zabawy wakacyjnymi trendami. Dają duże pole do popisu i ćwiczenia własnej kreatywności.

Jeśli szukasz sposobu na ożywienie swojej garderoby, to najnowsza kolekcja obu marek powinna Ci przypaść do gustu.

Bialcon i Rabarbar

Bialcon

Bialcon i Rabarbar

Rabarbar

 

Bialcon i Rabarbar: o markach

Firma Bialcon istnieje na rynku od 1992 roku. Stworzona została przez Barbarę Chwesiuk, która do dzisiaj jest główną projektantką. Obecnie firma posiada sieć sprzedaży, liczącą 60 salonów firmowych w całej Polsce. Siedziba oraz główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej. Proponowane przez BIALCON kolekcje są odpowiedzią na potrzeby kobiet ceniących elegancję oraz proste, ale niebanalne fasony. W ofercie odnajdziemy zarówno stroje wizytowe, biurowe, jak również odzież casual. Dzięki różnorodności oferowanych modeli każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego, indywidualnego stylu.

Rabarbar – to młodzieżowa linia marki Bialcon, która sławi polskie rzemiosło. Od macierzystej firmy odróżniają ją wyraźne nawiązania do sztuki ludowej i tradycyjnego rękodzieła. Wiele modeli ozdobionych jest ludowymi haftami, które powstają w zgodny z tradycją sposób. Rabarbar korzysta z dobrodziejstw nie tylko naszej kultury, ale i natury. Do produkcji wykorzystywane są materiały takie jak len i bawełna. Kolekcja jest skierowana do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy, eksperymentowania z różnymi stylami i konwencjami. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (244 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...