Bialcon i Rabarbar: kolorowo i wzorzyście na lato

Kwadraty, pasy, koła i kolorowe wzory połączone ze sobą lub występujące indywidualnie są hitami tego lata. Dają ogromną możliwość zabawy modą, tworzenia różnorodnych stylizacji. Marki BIALCON i RABARBAR postawiły na kwiaty i geometryczne wzory, które na pewno sprawdzą się podczas letnich dni. Propozycje marki poniżej.

Bialcon, Rabarbar

Zobacz także: Piękne sukienki w kolekcji Bialcon wiosna lato 2016

Kwiaty, kwadraty, koła

W ofercie marek BIALCON i RABARBAR, oprócz zestawów casualowych, jest szeroki wybór ubrań nieco innych niż wszystkie. Łatwo stworzyć z nimi udaną stylizację na każdą okazję. Pozwalają na zabawę modą i dają możliwość wyrażenia indywidualnego charakteru. 

Bialcon i Rabarbar

Bialcon i Rabarbar

Bialcon i Rabarbar

Bialcon i Rabarbar

 

Świetnie oddają wakacyjny klimat. Pozwalają na dużą swobodę, są lekkie, wygodne oraz praktyczne. Ciekawe kolory, letnie fasony i florystyczne, geometryczne motywy zachęcają do zabawy wakacyjnymi trendami. Dają duże pole do popisu i ćwiczenia własnej kreatywności.

Jeśli szukasz sposobu na ożywienie swojej garderoby, to najnowsza kolekcja obu marek powinna Ci przypaść do gustu.

Bialcon i Rabarbar

Bialcon

Bialcon i Rabarbar

Rabarbar

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (90 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. martucha180  7 lipca 2017 07:03

    Jak dla mnie zbyt wzorzyście

    Odpowiedz
  2. nilkaa3  10 lipca 2017 12:20

    Czyste szaleństwo ! Często bywa u mnie tak, że widzę kogoś i mówię „Łał! Super stylizacja, tyle kolorów i wzorów!” a jak tylko przymierze coś bardziej kolorowego niż zazwyczaj to odrazu czar pryska.. Chyba to znana prawda, że to co podoba nam się na kimś to na nas już nie 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.