Biała koszula na wiosnę. Elegancki zestaw w żywiołowych barwach

Biała koszula na wiosnę to idealny wybór. Nie dość, że jest ponadczasowa, do wszystkiego pasuje, to jeszcze w tym sezonie przypomnieli o niej najwięksi projektanci. Dawno już przestała być wyłącznie towarzystwem dla galowej spódnicy czy czarnych spodni w kant. Jak podpowiadają najnowsze wiosenne trendy – powinniśmy zabawić się żywym kolorem. Właśnie na takie zestawienie, istny pogodny kontrast zaprezentowała nasza inspirantka.

Zacząć należy od naszej bohaterki – białej koszuli, która wcale nie jest klasyczna, bo przykuwa uwagę rozkloszowanym dołem i efektownym wiązaniem. Dłuższy model świetnie ułoży się na wyrazistych, iście wiosennych zielonych spodniach. Kolejnym kolorem ciepłych miesięcy jest oczywiście słoneczny żółty. I to waśnie ów barwa zagościła zarówno na szpilkach, jak i modnych kolczykach z kamieniami. Nietrudno też nie dostrzec torebki, która z jednej strony łączy się z całością, a z drugiej z nią kontrastuje. Nie zapomnij też spryskać się mgiełką świeżego zapachu i miejska elegantka będzie gotowa do wyjścia!

W dzisiejszych Trendach Dnia zwyciężyła kawiarka. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#wiosennypłaszcz
#białakoszulazfantazją
#stylizacjazopaską
#wiosennewesele

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (60 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. sylwiawes  27 marca 2019 13:57

    Ciekawa stylizacja ☺️

    Odpowiedz
  2. macierzanka  27 marca 2019 19:43

    Piękna stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany