Bezpieczna randka online – na co uważać?

Spis treści:

Bezpieczna randka online to temat któremu warto przyjrzeć się bliżej. Żyjemy bowiem coraz szybciej, coraz więcej czasu spędzamy w pracy przez co wiele elementów naszego życia przenosi się w sferę Internetu. Portale randkowe stały się niezwykle popularne, pozwalają zachować anonimowość i jednocześnie poznać się nieco zanim zdecydujemy się na zainwestowanie czasu na spotkanie.  Kiedy randka online może stać się niebezpieczna? Na co zwrócić uwagę nawet podczas niewinnego tekstu na podryw, który słyszymy? Przedstawiamy kilka sygnałów, które powinny Cię zaniepokoić i zastanowić się, czy powinnaś umówić się własnie z tym mężczyzną. 

bezpieczna randka online

 

Bezpieczna randka online – na co zwrócić uwagę?

Dużo zdjęć, ale brak profilowego – to może sygnał, że jego intencje mogą nie być szczere

Na jego profilu widzisz pełno zdjęć z podróży, zdjęć pysznego jedzenia, ale nie pokazał Ci jak wygląda? To, że może okazać się mało przystojny może być Twoim najmniejszym problemem. Ukrywanie się nie jest dobrym znakiem, bo przecież osoba szczera i uczciwych intencjach nie powinna bać się pokazać swojej twarzy, prawda? Dlatego zawsze proś o zdjęcie swojego rozmówcy i sprawdzaj, gdzie jeszcze pojawia się w Internecie poprzez wyszukiwanie grafiki. 

Nieregularne rozmowy – mogą świadczyć o tym że ma rodzinę lub problemy, o których nie chce ci mówić

Twój rozmówca potrafi zniknąć na wiele godzin lub nawet dni? Odpisuje o dziwnych porach, a dialog miedzy Wami jest urywany? Jeśli nie jest to osoba wykonująca prace zmianową, w dodatku bardzo zajęta osoba bardziej prawdopodobne będzie, że spotyka się z kimś innym lub prowadzi szczęśliwe życie z własną rodziną. Jeśli zauważasz te symptomy, to nie jest bezpieczna randka!

Mówienie o byłych partnerkach – sygnał zaangażowania w stary związek

Kobiety często same zadają pytania dotyczące byłych partnerek mężczyzny. Przemawia przez nas ciekawość, ale też warto dowiedzieć się, czy mimo rozstania mówi o nich z szacunkiem. Kiedy jednak rozmowy o eks nie mają końca warto zastanowić się, czy angażowanie się w relację z mężczyzną, który ciągle żywi uczucia do swojej byłej partnerki to dobry pomysł. Nawet jeśli zarzeka się, że to definitywny koniec między nimi, to raczej niefajnie jest zostać czyimś klinem. 

Opowiadanie o swoich problemach finansowych – ALERT! To z pewnością nie jest bezpieczny partner i bezpieczna randka!

Z pewnością nie raz słyszałaś o oszustach matrymonialnych w formie dość zabawnych skrótowych informacji w serwisach informacyjnych. Rzeczywistość jednak nie jest zbyt zabawna, a ich ofiarami stają się inteligentne i niezależne finansowo kobiety. Pierwszą żelazną zasadą jest niepożyczanie nikomu pieniędzy.  Nawet jeśli wydaje Ci się, że poznałaś go bardzo dobrze i pewnie jest miłością Twojego życia. Nawet jeśli twierdzi, że to na leczenie chorej bratanicy, czy haracz, za którego niezapłacenie ktoś mu grozi.  

Odkładanie spotkania

Piszecie ze sobą już długo, ale ciągle mu coś wypada kiedy macie się spotkać? A to służbowy wyjazd, a to rodzinna uroczystość, a to zepsuty samochód? Zastanów się czy warto angażować się w relację z mężczyzną, który nie jest w stanie się z Tobą spotkać. W najlepszym wypadku jest strasznie nieśmiały. W gorszym nie jest zainteresowany, a w najgorszym jest oszustem. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...