Bezpieczna zabawa -kojec dla malucha wciaż niezastąpiony

Pierwsze miesiące życia dziecka wydają się być największym wyzwaniem. Wielu młodych rodziców docenia je dopiero w momencie, kiedy dziecko rośnie i staje się coraz bardziej ruchliwe.

Dziecko w kojcu

Maluch, który zaczyna raczkować pragnie odkrywać swoje otoczenie – chce zajrzeć w każdy kąt i wszystkiego dotknąć. Paradoksalnie, zabawki okazują się być najmniej interesujące. Momentami trudno jest upilnować takiego ciekawskiego malca, zwłaszcza jeśli mamy na głowie cały dom i związane z nim obowiązki. W tej sytuacji ogromną pomocą może okazać się kojec dla dziecka.

Kojce Ceba Baby mają powierzchnię około metra kwadratowego, co dla małego dziecka poniżej pierwszego roku życia jest zupełnie wystarczające. Ścianki kojca wykonane są z siateczki. Umożliwia to obserwację otoczenia. Obręcz w środku ma miękką piankę, a na zewnętrz obszyta jest odporna na uszkodzenia i łatwą do czyszczenia folią. Do obręczy przymocowane są uchwyty, które pomagają dziecku w podnoszeniu się. Nie ma jednak ryzyka, że samo wyjdzie poza kojec – ścianki mają około 80 cm wysokości.

Kojce dostępne są w dwóch wersjach – mniejszej, o nazwie Antonio i większej, Bartolomeo. Ich producentem jest polska firma Ceba Baby. Materiały wykorzystane do produkcji kocjów posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.

Cena: Bartolomeo – ok. 300 zł, Antonio –  ok 250 zł

Producent: Ceba Baby

www.cebababy.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  12 czerwca 2014 18:31

  Kojec- świetna sprawa.

  Odpowiedz
 2. martucha180  12 czerwca 2014 21:47

  Jakby nie było…dla mnie to klatka.

  Odpowiedz
 3. bbo  12 czerwca 2014 21:52

  Ta „klatka” jest wybawieniem… bez niej nawet do toalety czasem jest trudno wyjść.

  Odpowiedz
 4. as_sa  12 czerwca 2014 21:59

  Przydatne na pewno dla młodych rodziców i mam opiekujących się dzieciaczkami

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany