Beżowy blond to jedna z najmodniejszych koloryzacji tego roku. Sprawdź, czy do Ciebie pasuje!

Beżowy blond to jeden z najmodniejszych odcieni blondu w tym roku. Wygląda bardzo naturalnie, dlatego zyskał tak wiele fanek. To koloryzacja, która idealnie wpisuje się w trendy fryzjerskie na 2022 rok, zwłaszcza na sezon jesień zima 2022. Sprawdź, czy ten kolor będzie do Ciebie pasował!

Spis treści:

Beżowy blond to bardzo interesująca propozycja koloryzacji. Pozwala na odświeżenie “looku”, ale jednocześnie fryzura wciąż wygląda naturalnie. To dość uniwersalny wybór, ponieważ pasuje do większości typów urody –  może mieć odcień typowo ciepły lub chłodniejszy. Zawiera on w sobie mieszankę brązu oraz bieli. Zobacz jak beżowy blond wygląda w różnych wariantach!

Beżowy blond zdjęcia, inspiracje

Jaki to jest beżowy blond?

Największą zaletą koloryzacji typu beżowy blond jest to, że prezentuje się bardzo naturalnie. Jest nieco ciemniejszy niż klasyczny blond, nie wymaga intensywnego rozjaśniania włosów i odbarwiania. Dzięki temu włosy o kolorze beżowy blond wciąż mogą być zdrowe i mocne. Często rozjaśnianie odbija się niestety na kondycji włosów, w tym przypadku nie ma to aż tak dużego wpływu. Beżowy blond najlepiej prezentuje się w wersji z refleksami, które nadają fryzurze głębi. Nie wygląda ona wtedy płasko i nienaturalnie.

Jaki to jest beżowy blond?

Do kogo pasuje beżowy blond?

Beżowy blond idealnie pasuje do posiadaczek jasnej karnacji, który naturalnym kolorem jest ciemniejszy blond. Taki odcień rozświetli ich twarz, doda świeżości. W zależności od tego, czy odcień jest bardziej ciepły, czy chłodny, można dopasować go do danej urody.

jasny beżowy blond

Sprawdź jakim typem urody jesteś:

Wiosna lub jesień to typy urody, którym doskonale będzie w ciepłym odcieniu beżu. Natomiast zima i lato idealnie będą się komponować z chłodniejszą tonacją.

Chłodny beżowy blond zdjęcia

Jak uzyskać beżowy blond?

Beżowy blond nie jest kolorem, który naturalnie występuje często w słowiańskim typie urody, dlatego uzyskanie idealnego beżu może wymagać nieco pracy. Ciemne włosy będą wymagać odbarwienia, a następnie nadania tonów chłodnego beżu i utrzymywania go w pożądanej tonacji. Jaśniejszy blond wymaga tonowania. Idealny odcień można uzyskać samodzielnie w domu, ale o wiele bezpieczniejszą opcją jest wizyta u fryzjera. Profesjonalista zadba o nasze pasma w taki sposób, żeby były w dobrej kondycji.

Jak uzyskać beżowy blond?

Trendy 2022 – beżowy blond na włosach

Włosy w kolorze beżowego blondu najlepiej prezentują się w wersji z refleksami. Dzięki temu nie jest płaski, fryzura wygląda lekko i wielowymiarowo. Najczęściej spotyka się beżowy blond w wariancie baleyage, sombre, ombre, odwrócone ombre. To kolor, który doskonale pasuje do falowanych włosów.

Beżowy blond z refleksami

Beżowy blond – zdjęcia

Poniżej znajdziesz więcej zdjęć i inspiracji na ten odcieniu blondu na włosach.

Beżowy blond - zdjęcia

Beżowy blond - zdjęcia

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,87 z 5)
zapisuję głos...