Beth Wiseman „Potrzebuję Cię” – poruszająca opowieść o drugiej szansie i nadziei, która nigdy nie umiera

W idealnej rodzinie, gdzie wyrozumiałość, bezpieczeństwo i miłość są podstawą, pojawiają się pierwsze rysy. Syn wpada w złe towarzystwo, córki nie radzą sobie emocjonalnie, a żona zaczyna podejrzewać męża o romans. Tak rozpoczyna się rodzinna i osobista tragedia, w której pomocną dłoń wyciągnie życzliwa osoba, psychoterapeutka oraz Ktoś jeszcze. Ktoś, kto wniesie do rodziny najwięcej spokoju.

Beth Wiseman 'Potrzebuje Cie'

Darlene Henderson z mężem i trojgiem dzieci przeprowadza się z Houston do małego miasteczka w Teksasie. Powodem przeprowadzki są problemy z najstarszym synem, Chadem. Chłopak wpadł w złe towarzystwo i miał problemy z alkoholem, a może nawet narkotykami. Najmłodsza córka, Ansley, jest trochę opóźniona i ma problemy w szkole. Za to nastoletnia Grace dobrze się uczy, nie sprawia kłopotów i wydaje się radzić sobie nawet z rozstaniem z chłopakiem. Niestety to tylko pozory. Sytuacja pogarsza się, gdy Darlene postanawia zatrudnić się w szkole, a przy okazji poznaje przystojnego wdowca… Rodzina Hendersonów przeżywa trudne chwile. Darlene i jej mąż muszą nie tylko pomóc dzieciom, ale i walczyć o swoje małżeństwo. 

Beth Wiseman – amerykańska pisarka powieści obyczajowych dla kobiet i dziewcząt. Zdobywczyni nagrody Carol Award oraz autorka wielu popularnych w USA książek, w tym dwóch serii powieściowych o amiszach – „Daughters of the Promise” oraz „Land of Canaan”. W jej książkach zawsze jest obecny wątek chrześcijański, zazwyczaj zręcznie wpleciony w fabułę. Razem z rodziną mieszka w Teksasie.

Autor: Beth Wiseman
Tytuł: Potrzebuję Cię
Premiera: wrzesień 2013
Seria: Labirynty. Kolekcja prozy
Stron: 348
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo: WAM

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (153 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  5 listopada 2013 19:29

    Zapowiada się ciekawa „kobieca” lektura do poduszki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany