Bestseller „Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat” K. Cooke – ponownie w księgarniach

22 października ukaże się niecierpliwie wyczekiwane wznowienie poradnika Kaz Cooke Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat. Książka ta stała się niezwykle popularna wśród świeżo upieczonych rodziców, dodając im otuchy, rozśmieszając i nie forsując jednej  – jedynie słusznej – metody postępowania przy opiece i wychowywaniu dzieci od urodzenia do lat pięciu. Rady, zalecenia i wskazówki podane są w niezwykle błyskotliwym, humorystycznym, pełnym zrozumienia i ciepłym stylu Kaz Cooke; dodatkowym atutem książki jest jej przejrzysty i nowoczesny układ oraz rysunki autorki, które stanowiąc celną puentę omawianych zagadnień, potrafią często rozśmieszyć do rozpuku.

'Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat K.' Cooke

Po wyczerpaniu się pierwszego nakładu, Dzieciozmagania stały się jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku wtórnym poradników dla rodziców – używane egzemplarze trafiały na serwisy aukcyjne, osiągając nierzadko bardzo wysokie ceny.

Wydawnictwo Insignis od dłuższego czasu pracowało nad nowym wydaniem Dzieciozmagań, w którym miały zostać uwzględnione wszystkie zmiany, jakie pojawiły się w odświeżonej australijskiej edycji poradnika. Nie zabrakło gruntownej aktualizacji i rozbudowy działów z informacjami, źródłami,  odsyłaczami i adresami. Wszystko to rzecz jasna zaadaptowane do polskich realiów, polskiego prawodawstwa i z uwzględnieniem polskich stron internetowych, książek, źródeł i instytucji. Doszło sporo nowych rysunków Kaz Cooke, książka zyskała nową okładkę i od tego wydania dostępna jest wyłącznie w bardzo wygodnej tzw. oprawie zintegrowanej, która chroni aż 816 stron książki!

Dzieciozmagania wraz z innym poradnikiem Kaz Cooke – Ciężarówką przez 9 miesięcy – to pozycja, której nie sposób odmówić statusu kultowej. To jedyny taki poradnik na rynku, który przez bardzo humorystyczne i podtrzymujące na duchu podejście do problemów spędzających resztki snu z oczu niewyspanych, świeżo upieczonych rodziców nie utracił niczego ze swojej  bogatej treści, szerokiego spektrum poruszanych zagadnień i bardzo profesjonalnego, konsultowanego ze specjalistami podejścia do wielu ważkich kwestii z dziedziny opieki nad dzieckiem. Zresztą – jak pisze sama Kaz Cooke – Dzieciozmagania  to coś więcej niż tylko poradnik. I trudno się z nią nie zgodzić.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (145 głosów, średnia: 4,08 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  17 października 2014 12:16

  Kto ma jakikolwiek problem z dzieckiem, wpierw sięga po książkę. Teraz poradniki są na wszystko.

  Odpowiedz
 2. bbo  18 października 2014 20:02

  A ja chętnie przeczytam!

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  20 października 2014 09:38

  Książka w sam raz dla mnie. W ciąży przeczytałam Ciężarówką przez 9 miesięcy i bardzo mi się podobała.

  Odpowiedz
 4. efffciaa  4 maja 2016 13:10

  Ja nie mam większych problemów z dziećmi , chociaż bywa wesoło , lecz nie wiem czy bym bazowała na doświadczeniu osoby obcej – w końcu każde dziecko jest inne .

  Odpowiedz
 5. Anett13  4 lipca 2016 14:04

  Wygląda bardzo interesująco, chyba sprawdzę, czy można to gdzieś jeszcze kupić 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany