Bershka stroje kąpielowe na lato 2018

Pomimo, że dla większości jest jeszcze za wcześnie, żeby myśleć o tym, jaki strój kąpielowy wybrać w tym sezonie, niektórzy już zaczynają cieszyć się plażą, słońcem…latem!  Z tego powodu, podążając za najważniejszymi założeniami sezonu, Bershka przyspiesza inaugurację swojej nowej kolekcji kostiumów kąpielowych. Poniżej przedstawiamy propozycję:  Bershka stroje kąpielowe 2018 

stroje kąpielowe 2018 Bershka

 

Bershka stroje kąpielowe na lato 2018 – opis kolekcji

Dzięki połączeniu kolorów fluorescencyjnych i pastelowych, wykorzystywanych na strojach jednoczęściowych i bikini, kolorystyka stanie się elementem bardzo ważnym i wyróżniającym się.

W tym sezonie królował będzie odcień żółty. Zastosowane zostaną różnorodne wzory: paski (obowiązkowe w tym sezonie), wzory etniczne w nowym wydaniu, nadruki zdjęć i motywy kwiatowe. Na dołach kostiumów dwuczęściowych będzie dominował wysoki stan z głębokimi wycięciami, natomiast góra będzie delikatniej zabudowana. Nastąpi też mocny powrót strojów jednoczęściowych w wielu formach, jak na przykład w formie imitującej body, pozwalającej łączyć je ze zwykłymi ubraniami.

Poza wykorzystaniem materiałów technicznych, typowych dla strojów kąpielowych, Bershka sięga po nowe modele przystosowane do wody, uszyte z zamszu i aksamitu, jak również stosuje mieniące się elementy.

Kolekcja Bershki swimwear powstała w myśl Mix&Match, co pozwala na łączenie ze sobą elementów różnych kompletów. Zabieg ten nadaje ubraniom dynamizmu i różnorodności. Wśród detali królują asymetrie, wiązania, przedarcia i motywy lace up.

Zapraszamy do galerii z pierwszymi wzorami kostiumów kąpielowych 2018.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. xtina120  12 marca 2018 22:57

  Szybko te kostiumy się pojawiły;) Nawet jeszcze nie ma wiosny 😉

  Odpowiedz
  • martucha180  13 marca 2018 20:34

   Też o tym pomyślałam.

   Odpowiedz
   • Jaworka  18 marca 2018 20:24

    Ale też nie ma nic specjalnie ciekawego jak dla mnie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany