Bershka Grunge Flowers – letnie kwiaty skąpane w festiwalowym klimacie

Mamy dla was kilka ujęć z kampanii promującej gorącą jeszcze mini kolekcję Bershki. Zerknijcie, zwłaszcza jeśli przed wami jeszcze jakiś wakacyjny festiwal. Fanki grunge, a także kwiatów odnajdą w propozycjach marki swój złoty środek.

Również Bershka płynie na fali letnich festiwali, dlatego marka przygotowała właśnie mini kolekcję w stylu grunge, idealną na szaleństwa pod gołym niebem. Jest stylowo, kwieciście i buntowniczo. Outfit zawiera więc to wszystko co jest wyrazem wolności, natury i szeroko pojętej mody. Florystyczna mini o ciekawym kroju łączy się tutaj z bluzą okraszoną raperską czcionką i zakończoną pod linią biustu. Nie brakuje też wyrazistych t-shirtów oraz bieli w rozmaitych wydaniach, pięknie kontrastującej z letnią opalenizną. Z resztą same zobaczcie!

Bershka Grunge Flowers – letnie kwiaty skąpane w festiwalowym klimacie

Latem czujemy się wolne i szczęśliwe. To w głównej mierze zasługa słońca oraz atrakcji, których w związku z sprzyjającymi temperaturami nie brakuje. W wakacje swoimi prawami rządzi się również moda, która jest bardziej wyzwolona, odważna i oparta nierzadko na eksperymentach takich jak choćby łączenie stylów. I swoją drogą świetnie poradzili sobie z tym projektanci Bershki, w najnowszej mini kolekcji, wręcz stworzonej na festiwale pod gołym niebem. Romantyczne kwiaty przeplatają się tutaj z buntowniczym klimatem grunge, dając w efekcie ciekawe i oryginalne zestawy. Dzięki Bershce poznajemy również nowy wymiar bieli – mimo iż delikatnej, to jednak zadziornej. Kobiecość i subtelność nie wyklucza bowiem dobrej zabawy.
 

Nie tylko na festiwal, ale również… do miejskiej dżungli!

Propozycje od Bershki sprawdzą się również w czasie wakacyjnych wyjazdów – zarówno do miasta jak i na wieś. Wystarczy bowiem jeden element, aby stać się „panienką z prerii”,  a inny natomiast uczyni z ciebie wyluzowaną festiwalowiczkę. Sukienka lub spódnica w kwiaty w komitywie z krótką bluzą pozwoli ci osiągnąć zamierzony efekt. Nigdy dosyć również t-shirtów, które krzyczą mocą przesłań i znaczeń. Uwielbiają towarzystwo postrzępionych dżinsów, albo ultra modnych w tym sezonie białych spodni. Bez względu na to gdzie się akurat wybierasz – pod żadnym pozorem latem nie zapominaj o akcesoriach. A tych, będących przede wszystkim ukłonem w kierunku lat 90., w kolekcji Bershki nie brakuje.

Oto festiwalowe propozycje od Bershki:

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...