Benetton?kolekcja na jesień i zimę 2010/2011 (47 zdjęć)

Jak zwykle kolekcja Benettona to połączenie klasyki i mocnych kolorów. Modele charakteryzują się klasycznym krojem w typie casual. Ubrania dla Pań dzielą się umownie na cztery linie, które możemy mieszać między sobą i układać dowolne zestawy.

W kolekcji na jesień i zimę 2010/2011 dla pań znajdziemy następujące linie:
SPARKLING DENIM ? to połączenie denimu i sztucznej skóry. Całość utrzymana w zimnej tonacji, od czerni poprzez różne odcienie błękitu i szarości, aż do bieli. Krój modeli jest dopasowany.
WOOD WOOL ? naturalnie i miękko nie tylko we wzorach ale i kolorach ziemi, liści, wody. Linia składa się z miękkich swetrów o grubym splocie, jerseyowych zwiewnych bluzek. Motywem rzucającym się w oczy są drapowania.
PRIMITIVE – białe, puszyste grube swetry z wełny. Tonacja kolorystyczna od białej po naturalne odcienie beżu.
IN THE MOOD ? soczyste, odważne kolory i wzory – pełen miks: żółcie, turkusy, kolory tęczy.
Jak w każdym sezonie kampania reklamowa Benettona odróżnia się od propozycji i stylizacji innych sklepów sieciowych. W katalogu widzimy różne typy urody, odważne i zaskakujące stylizacje. Autorem kampanii jest Josh Olins, który współpracuje z marką od kilku sezonów. Ponieważ bardzo lubimy w redakcji kampanie tej firmy, zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie najnowszy katalog Benettona oraz osobno najnowsze propozycje marki.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (262 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany