W zgodzie z czterema żywiołami. Nowe oblicze linii Bell HYPOAllergenic By Marcelina!

Znana i lubiana linia Bell HYPOAllergenic By Marcelina zmienia swoje oblicze! Jej producenci we współpracy z ambasadorką – modelką, aktorką i prezenterką telewizyjną, Marceliną Zawadzką – stworzyli kosmetyki pozwalające zwrócić się w stronę natury. Poczuj moc czterech żywiołów z lekkim, świetlistym makijażem wykonanym produktami z serii Bell HYPOAllergenic By Marcelina!

bell hypoallergenic by marcelina

W zgodzie z czterema żywiołami. Nowe oblicze linii Bell HYPOAllergenic By Marcelina!

Przedstawiamy dwie kosmetyczne nowości z linii Bell HYPOAllergenic By Marcelina, dzięki którym możesz poczuć się bliżej natury i codziennie cieszyć się zjawiskowo pięknym efektem zdrowej, wypoczętej i świetlistej cery!

 

Bell HYPOAllergenic Long Wear Liquid Eyeshadow By Marcelina

Hypoalergiczne trwałe cienie w płynie współtworzone z ambasadorką linii, Marceliną Zawadzką

 

 

Hypoalerigczne, płynne cienie do powiek o innowacyjnej i długotrwałej formule już za pierwszym pociągnięciem zaskakują intensywnością koloru. Dzięki unikatowej konsystencji ich aplikacja jest bardzo łatwa (można rozcierać je palcami). Nałożone na powiekę nie rozmazują się, nie rolują ani nie odbijają w załamaniach skóry. Dostępne w kilku odcieniach, w wersji matowej i połyskującej, sprawdzą się także jako baza pod inne cienie.

 

Produkt jest dostępny w drogeriach Rossmann, w cenie 17,99 złotych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bell HYPOAllergenic Highlighter Powder By Marcelina

Hypoalergiczny rozświetlacz w pudrze współtworzony z Marceliną Zawadzką

 

 

Hypoalergiczny sprasowany rozświetlacz w kamieniu z najnowszej linii Bell HYPOAllergnic By Marcelina charakteryzuje wysoka zawartość pigmentów perłowych, zapewniających długotrwały i unikalny efekt świetlistej tafli o najmodniejszych odcieniach. Dzięki swojej specjalistycznej formule puder bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Nie pyli się ani nie osypuje podczas nakładania. Zaaplikowany na twarz, nie uwypukla też niedoskonałości cery. Świetnie sprawdza się przy strobingu, konturowaniu i rozświetlaniu wybranych partii twarzy. Kosmetyk został przebadany przez lekarza dermatologa.

 

Produkt jest dostępny w drogeriach Hebe oraz Rossmann, w cenie 25,99 złotych.

 

Wypróbuj naturalne, rozświetlające kosmetyki z linii Bell HYPOAllergenic By Marcelina i przywołaj moc czterech żywiołów:

ZIEMI

 

WODY

 

POWIETRZA

 

I OGNIA

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (174 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...