Beauty SKIN Zimowe SPA dla naszej skóry

Dermatolodzy sugerują często, żeby kuracje regenerujące skórę przeprowadzać zimą. Powodów jest kilka, ale jednym z najważniejszych wydaje się to, że po tak troskliwej, trzymiesięcznej pielęgnacji wiosnę przywitamy wyraźnie odmłodzone, promienne, a nasza skóra będzie lepiej przygotowana na starcie z przyspieszającymi starzenie wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego, groźnymi nie tylko w wielkich miastach. Pozostaje nam więc już tylko wybrać w aptece skuteczny, nowoczesny nutrikosmetyk, który działa tam, gdzie tradycyjne kosmetyki nie są w stanie dotrzeć. Obiecujący skład, precyzyjnie opracowany przez naukowców, ma na przykład nutrikosmetyk Beauty SKIN, specjalistyczny preparat dbający o kondycję skóry.

Colfarm Beauty Skin

Suplement diety Beauty SKIN wygładza skórę i dba o jej kondycję. Poprawia nawilżenie i sprawia, że skóra jest odporna na podrażnienia. Sprzyja odnowie naskórka i pobudza produkcję naturalnych barwników. Poza tym chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Żeby się przekonać o skuteczności jego działania, warto wczytać się w listę naturalnych składników aktywnych.

Na przykład znajdująca się na liście Ropufa® to olej z ogórecznika lekarskiego – najbogatszego roślinnego źródła kwasu gamma-linolenowego. Należy on do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-6 i jest budulcem ceramidów uszczelniających naskórek i zapobiegających ucieczce wody z tej i tak dość ubogiej w nią warstwy. Tym samym opóźnia proces starzenia się skóry – który nie jest przecież niczym innym niż właśnie faktem, że traci ona uporządkowaną strukturę utrzymywaną jak na fundamencie przez ceramidy. Zapobiega przesuszaniu skóry, jej łuszczeniu i podrażnieniom.

Następny czynnik dbający o dobrą kondycję skóry to spirulina, czyli algi morskie, które chronią skórę przed nadmierną utratą zawartej w niej naturalnie wody.

Kolejny składnik to naturalny beta-karoten, który działa jak filtr – chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i sprzyja procesom odnowy naskórka. Pobudza też produkcję naturalnych barwników w skórze.

Naturalna witamina C wraz z organicznym cynkiem uczestniczą w produkcji kolagenu, który pomaga utrzymać odpowiednią strukturę skóry i dba o jej młodzieńczą elastyczność.

Drożdże zaś są źródłem łatwo przyswajalnego selenu, który razem z witaminami C i E chroni komórki przed działaniem wolnych rodników. Ma też zdolność naprawiania uszkodzonych pod wpływem utleniania komórek. Powstrzymuje efekty stresu cywilizacyjnego, opóźnia procesy starzenia się. Pomaga usunąć albo zneutralizować toksyny trafiające do naszego organizmu z zewnątrz.

Opakowanie suplementu diety Beauty SKIN firmy Colfarm zawiera 60 kapsułek i wystarcza na cały miesiąc kuracji – zażywamy jedną kapsułkę dwa razy dziennie. Kosztuje w aptece ok. 40 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (104 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  13 marca 2017 06:18

    Następna nowość. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany