Beauty HYDRO – nawilżenie i regeneracja skóry

Nasza skóra – podobnie jak rośliny – do prawidłowego funkcjonowania (a właściwie w ogóle do jakiegokolwiek funkcjonowania…) potrzebuje odpowiedniego poziomu nawilżenia. Staramy się o tym pamiętać i zwłaszcza latem widać wszędzie ludzi z butelkami wody mineralnej w ręku. Nie zawsze jednak sama woda wystarcza – system nawilżenia zakłócają też skutecznie: niewłaściwa dieta, ignorująca potrzeby skóry, zanieczyszczone środowisko, stres i szybkie (zwłaszcza w wielkim mieście) tempo życia. Z tymi ostatnimi czynnikami trudno walczyć – musielibyśmy się gremialnie wynieść na bezludne wyspy, ale należy przypuszczać, że wystarczyłoby ich tylko dla najbogatszych i najbardziej przedsiębiorczych szczęśliwców. Możemy jednak sięgnąć pod pielęgnację z apteki – dostępną od ręki i niewymagającą inwestycji w zamorskie nieruchomości. Na aptecznej półce znajdziemy nutrikosmetyk Beauty HYDRO firmy Colfarm.

Suplement diety Beauty HYDRO pomaga utrzymać optymalne nawilżenie skóry. Wspomaga procesy regeneracyjne, wygładzając skórę i sprawiając, że jest ona bardziej odporna na podrażnienia i powstawanie zmarszczek. Chroni przed działaniem wolnych rodników przyspieszających procesy starzenia się komórek.

 

Składniki Beauty HYDRO i ich działanie

Dla naszej skóry niezwykle ważny jest kolagen, najważniejsze białko tkanki. Występuje w całym ciele jako substancja spajająca komórki – tworzy sieć odpowiedzialną za elastyczność, rozciągliwość tkanek. W organizmie człowieka kolagen podlega jednak ciągłej degradacji, a proces jego utraty postępuje wraz z wiekiem – przyspieszenie tego zjawiska następuje zwłaszcza po czterdziestce, chociaż w mniej spektakularny sposób postępuje właściwie od urodzenia. Najlepiej widać  to na przykładzie skóry, która pokrywa się zmarszczkami. W preparacie Beauty HYDRO zastosowano kolagen rybi. Badania wykazują, że kolagen pozyskiwany z ryb morskich przewyższa swoją efektywnością inne jego odmiany dostępne medycynie. Jego cząsteczki są mniejsze, dlatego działa skuteczniej – ten sam efekt uzyskuje się, stosując mniejszą dawkę. Kolagen rybi pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry.

O nawilżenie skóry i jej gładkość dba też kwas hialuronowy. Wyraźnie poprawia jej napięcie i wygląd. To najbardziej chyba znany składnik kojarzony z optymalnym nawilżeniem i jędrnością skóry całego ciała, a zwłaszcza twarzy.

Ropufa® to  olej z ogórecznika lekarskiego, czyli najbogatsze roślinne źródło kwasu gamma-linolenowego, należącego do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-6. Kwas ten jest budulcem ceramidów uszczelniających naskórek i zapobiegających ucieczce wody z tej i tak dość ubogiej w nią warstwy. Zapobiega przesuszaniu skóry, jej łuszczeniu i podrażnieniom. Zwłaszcza skóra, która wyraźnie woła o pomoc – jest wysuszona i zszarzała – będzie nam wdzięczna za wspomożenie jej tak cennym składnikiem. Stanie się gładka i miękka w swojej zewnętrznej warstwie, a niedostrzegalna dla nas skóra właściwa ulegnie regeneracji i w wyraźny sposób da nam o tym znać.

Krzem pochodzący z wyciągu z pędów bambusa, organiczny cynk i naturalna witamina C biorą udział w produkcji kolagenu, niezbędnego w procesach regeneracji skóry.

Zaś witaminy C i E – naturalne przeciwutleniacze, jedne z najsilniejszych znanych w przyrodzie – hamują powstawanie wolnych rodników, opóźniając tym samym procesy starzenia się komórek.

Beauty HYDRO

Opakowanie suplementu diety Beauty HYDRO firmy Colfarm zawierające 60 kapsułek wystarczy na cały miesiąc kuracji (zażywamy jedną kapsułkę dwa razy dziennie) i kosztuje w aptece ok. 42 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (234 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  10 marca 2017 04:19

    Najlepiej nawilżać od środka.Dużo wody pić. Bardzo ciekawy i przydatny artykuł. Zawsze warto czytać , i dowiadywać się cennych wskazówek dotyczących naszego organizmu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany