Beauty 40+ – pielęgnuje cerę dojrzałą i poprawia kondycję tkanek

Beauty 40+ to nutrikosmetyk, który zapewnia optymalną pielęgnację cery dojrzałej, opóźniając procesy starzenia się komórek. Regeneruje skórę, nawilża ją i sprawia, że jest ona gładka i wyraźnie odporniejsza na podrażnienia.

Beauty 40+ Colfarm

Wśród zawartych w nim naturalnych „spowalniaczy” starzenia jest składnik o tajemniczej nazwie Ropufa®.  To olej z ogórecznika lekarskiego – najbogatszego roślinnego źródła kwasu gamma-linolenowego. Jest on budulcem ceramidów uszczelniających naskórek i zapobiegających utracie wody, łuszczeniu i podrażnieniom. Pielęgnuje skórę od wewnątrz, opóźniając proces starzenia.

W skład Beauty 40+ wchodzi też kompleks naturalnych, roślinnych przeciwutleniaczy: wyciągi z kory sosny nadmorskiej i zielonej herbaty, naturalna witamina E oraz trans-resweratrol. Razem i osobno obniżają one poziom wolnych rodników oskarżanych o przyspieszanie procesów starzenia się tkanek. Wyciąg z kory sosny nadmorskiej wraz z izoflawonami sojowymi – dba również o jednolity kolor skóry. Oba składniki uczestniczą w procesach syntezy kolagenu i elastyny, substancji budulcowych skóry. Izoflawony sojowe zawierają ponadto roślinne pochodne hormonów, które łagodzą dolegliwości związane z wiekiem.

Opakowanie Beauty 40+ firmy Colfarm zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesiąc kuracji. Cena w aptece: ok. 48 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (88 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  13 marca 2017 06:29

    Nie łykam. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany