Baza każdej stylizacji sylwestrowo-karnawałowej – bielizna wyszczuplająca

Sylwester już za chwilę, a po nim gorący okres karnawałowych imprez. W tym czasie każda kobieta poświęca dużo uwagi odpowiedniej stylizacji. Dla pań, które mają zastrzeżenia do swojej sylwetki Gatta Active Shapewear przygotowała bieliznę, która może stanowić bazę każdego stroju.

 

Gatta Active Shapewear - bielizna wyszczuplajaca

Cztery warianty bielizny Gatta Active Shapewear umożliwiają odpowiednie dopasowanie do każdego stroju i do określonych potrzeb użytkowniczki. Dla pani, która potrzebuje wyszczuplić talię i pośladki oraz pragnie założyć krótką sukienkę najlepszym rozwiązaniem będzie wersja dress. Do spodni lepszym rozwiązaniem będzie body, bikini bądź legginsy. Body działa na brzuch i piersi, bikini  brzuch i pośladki, a legginsy kompleksowo od brzucha po uda.

Gatta Active Shapewear - bielizna wyszczuplajaca

Gatta Active Shapewear - bielizna wyszczuplajaca

Co ważne, każda wersja jest dostępna w czterech kolorach  białym, czarnym, cielistym-beżowym oraz srebrno-szarym i dlatego może być dostosowana do dowolnej kreacji. Klientki, które miały już doświadczenie z bielizną korygującą z pewnością ucieszą odpinane ramiączka w sukience i szortach, dzięki czemu przylegający do ciała strój nie zsuwa się w trakcie użytkowania.

Gatta Active Shapewear

Kolekcja Gatta Active Shapewear posiada kilka wariantów, dzięki czemu każda Klientka znajdzie coś dla siebie. Zależało nam na stworzeniu takich projektów, w których użytkowniczki będą czuły się dobrze, a jednocześnie prezentowały się świetnie. Bielizna nie tylko wyszczupla i wygląda bardzo elegancko oraz estetycznie, jest ozdobiona kryształkami Svarowskiego, ale także wspomaga walkę z cellulitem? powiedziała Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Active.

Gatta Active Shapewear

Bielizna, poza właściwościami wyszczuplającymi, ma niesamowitą cechę  pomaga walczyć ze skórką pomarańczową. Specjalna przędza z dodatkiem mineralnym sprawia, że wytwarzane przez nas ciepło zamienia się w głębokie promienie podczerwone, które poprawiają krążenie krwi, przez co ułatwiona jest redukcja cellulitu. Żaden inny sposób walki z tym kosmetycznym defektem nie jest tak prosty i mało absorbujący wystarczy jedynie nosić regularnie bieliznę.

Produkty Gatta Active Shapewear dostępne są w salonach firmowych Gatta, a ich ceny zaczynają się od 99 zł za bikini.

Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

Bielizna wyszczuplająca jest tajną bronią wielu kobiet, która pozwala im uczynić mniej widocznymi mankamenty sylwetki, jednocześnie podkreślając atuty. Istnieje wiele rodzajów bielizny wyszczuplającej, które pasują do różnych typów figury. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi rodzajami

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany