Każdy ma w sobie dziecko! Bajkowe motywy na garderobie

Bohaterowie bajek Disneya wcale nie mają zamiaru schodzić z modowego piedestału. W związku z urodzinami Myszki Miki, w ubiegłym roku Moschino wypuściło dedykowaną jej całą kolekcję. Ale to nie jedyny moment, gdy bajki wchodzą do garderoby, bo nie ma chyba sezonu, aby zabrakło ich w przynajmniej kilku kolekcjach. Oczywiście mowa o dorosłych, bo u dzieci kreskówkowi bohaterowie to norma. Teraz o bajkach znów jest głośniej, w związku z kinowymi premierami legendarnych historii Disneya.”Król Lew”, „Aladyn”… – która z was nie uroniła na filmie choćby jednej łzy?

Do pierwszej stylizacji przedostał się Mickey. Zagląda z białego t-shirtu z motywem tęczy z turkusowym obszyciem rękawów. Turkus pojawia się też na sztruksowej spódnicy. W stylizacji dosłownie elektryzują sandały, które są dopełnieniem tej dziewczęcej i uroczej stylizacji.

Gratulujemy Fionce. Do niej jako pierwszej trafiają dziś punkty

stylizacja z t-shirtem z Myszką Miki i turkusową mini spódnicą

#bajkowemotywy

 

Miki, tyle że tym razem w towarzystwie Mini – skradł drugą stylizację utrzymaną w seledynowo-żółtym klimacie. Bajkowa koszulka kontrastuje z plisowaną spódnicą do połowy łyski. Do tego urocze czółenka na obcasie z odkrytą piętą i kopertówka uśmiechają się do radosnej koszulki.

Postanowiliśmy wyróżnić również Eli. Gratulacje!

Stylizacja z t-shirtem z Myszką Mikim, plisowaną żółtą spódnicą i żółtymi szpilkami

#Bajkowemotywy

 

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Okulary

#Deszczowapiosenka

#Koralikowakrólowa

#Czasnalen

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany