Bądź zdrowa i ciesz się życiem!

Wakacje coraz bliżej. Na pewno cześć z was wybierając się na zasłużony urlop jeszcze przed wyjazdem sprawdza co warto zwiedzić w miejscu, do którego się wybiera, przygotowuje listę rzeczy do kupienia, planuje co spakować. Ale czy wśród dużej ilości spraw, które macie na liście znajduje się również kontrolna wizyta u lekarza ginekologa? Przed dłuższym urlopem nie można o niej zapomnieć! Tylko gwarancja tego, że z naszym zdrowiem jest wszystko w porządku pozwoli w pełni cieszyć się wakacjami.

Kontrolne wizyty u ginekologa

Jak pokazują wyniki badania przeprowadzonego przez TNS Polska „Między nami kobietami: Jak Polki dbają o swoją kobiecość?” jedynie 19% kobiet regularnie chodzi do lekarza ginekologa, a aż 14% nie odwiedza ich gabinetów wcale. By zachęcić kobiety do regularnych badań zainicjowano program edukacyjny „Między nami kobietami”. Jego celem jest uświadomienie pacjentkom, że badania profilaktyczne to szybki i sprawdzony sposób na kontrolę swojego stanu zdrowia. Dlatego jeśli dawno się nie badałaś nie odkładaj tego na później. Zrób swojemu zdrowiu prezent z okazji wakacji.

Badania profilaktyczne

Więcej informacji na www.miesniakimacicy.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (85 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  16 marca 2017 05:05

    Wiadomo. Jak wiem z mojego doświadczenia,to badania są wykonywane prawidłowo we wszystkich placówkach. nabijanie tutaj ludzi, żeby chodzić prywatni i przepłacać.Szkoda kasy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany