Bądź spokojna o tych, którzy najwięcej dla Ciebie znaczą

Ile razy zostawiałaś swoje dziecko samo w pokoju podczas popołudniowej drzemki? W takich momentach każdej mamie towarzyszą pewne obawy – to zrozumiałe – w końcu pozostawia, choćby na chwilę, bez opieki swoje własne dziecko. Wyeliminowanie tych obaw zdaje się niemożliwe, ale wcale takie nie jest. Pomóc może bowiem monitoring.

monitoring-rodzina

Doglądaj swojego dziecka

Monitoring wielu osobom kojarzy się z kontrolą w złym tego słowa znaczeniu, warto jednak podkreślić kilka jego zalet. Jedną z nich jest możliwość dbania o najbliższych. Kamerę możemy zainstalować np. w pokoju dziecka, aby wiedzieć, czy wszystko u niego w porządku. Takie rozwiązanie pozwoli Ci efektywniej, bo bez stresu, wykonywać inne prace, które przecież możesz robić w czasie, kiedy maluch spokojnie się bawi albo ogląda ulubioną kreskówkę. Dzięki wbudowanym w kamerę diodom na podczerwień będzie ona mogła również rejestrować obrazy w nocy, kiedy dziecko śpi.

Kontroluj nianię

Dobrym rozwiązaniem jest także kontrolowanie niani. Szczególnie kiedy zapraszamy obcą osobę do naszego domu po raz pierwszy. Brak pewności, jak naprawdę zajmuje się ona pociechami pod naszą nieobecność rozwiać może zainstalowanie kamery Zerkam. Jest to banalnie proste, gdyż kamera działa poprzez sieć internetową i nie wymaga szczególnej konfiguracji. Po włączeniu jej będziesz mogła w każdej chwili oglądać zarejestrowane obrazy na dowolnym urządzeniu i w jakimkolwiek miejscu. Co ciekawe, możliwe jest również zdalne zarządzanie ustawieniami kamery, planowanie nagrań, a nawet udostępnianie obrazu z kamery innym osobom.

Wyjedź na wakacje bez stresu

Jak jeszcze możesz wykorzystać kamerę Zerkam w domu? Zainstaluj ją przed wyjazdem na wakacje i uchroń się przed włamaniem! Nikt przecież nie lubi myśleć o tym, czy w domu nie dzieje się nic złego, kiedy go w nim nie ma. Takich zmartwień unikniesz stosując monitoring, który przyda się również osobom posiadającym zwierzę domowe i chcącym wiedzieć, czy podczas ich nieobecności pupil nie psoci. Być może nawet uda Ci się wychwycić i nagrać jakieś zabawne zachowanie, dzięki któremu zwierzak stanie się gwiazdą internetu?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (113 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany