Bądź elastyczna jak nigdy dotąd z JUKARI Fit to Flex

Zastanawiasz się nad rodzajem ćwiczeń odpowiednim dla siebie- Potrzebujesz przyjemnego odprężenia, które przyniesie efekty w postaci sprężystego ciała- Nowe ćwiczenia JUKARI Fit to Flex- to idealny pomysł na twój wolny czas i dobrą zabawę.
JUKARI Fit to Flex

JUKARI Fit to Flex

Po przełomowej technice JUKARI Fit to Fly- Reebok stworzył kolejny innowacyjny system ćwiczeń. -Jest on doskonałym uzupełnieniem treningu. W żadnej siłowni nie ma czegoś, co można porównać z naszą propozycją- – mówi Katrin Ley, kierująca działem kobiecym Reebok.
JUKARI Fit to Flex- jest treningiem łączącym elementy tańca i gimnastyki – idealny sposób, by dbać o swoje ciało przez zabawę. Wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych elastycznych taśm FlexBand gwarantuje efektywność i niezwykle płynne połączenie kolejnych sekwencji ćwiczeń. Lekka, elastyczna taśma do ćwiczeń JUKARI- pomaga wykonać każdy z unikalnych ruchów, które pozwalają na dłuższy i wydajniejszy trening całego ciała i czynią je bardziej sprężystym.

JUKARI Fit to Flex

Sara Haley, pracująca dla Reeboka, specjalistka ds. fitness i osoba odpowiedzialna za JUKARI Fit to Flex-, w ciągu ostatniego roku pracowała ze słynną grupą artystyczną Cique du Soleil. Efektem ich wspólnych działań jest nowy trening JUKARI Fit to Flex-, o którym powiedziała: -To zupełnie nowe podejście do giętkości – dynamiczny i pogodny trening zainspirowany artystycznym duchem i elastycznością wykonawców z Cirque du Soleil-.

Gimnastyka i akrobacja

JUKARI Fit to Flex- wprowadzi Cię w fascynujący świat gimnastyki i akrobacji, sportu i sztuki. Trening inspirowany magicznymi przedstawieniami artystów pozwali Ci poczuć się seksownie i naprawdę kobieco! Relaks, zabawa i rozrywka płynące z wykonywania nowych rozciągających figur takich jak -Olé Ariba- czy -Pitch -n- Release- sprawią, że pokochasz ten rodzaj ćwiczeń fitnessowych raz na zawsze!

Gwarancją spektakularności treningu wykorzystującego muzykalność i wibrację kolorów jest uzupełnienie go sportowymi strojami z kolekcji Reebok On The Move oraz Reebok Cirque du Soleil. Płynny spektakl ruchu uzależnia – stań się jego częścią za sprawą JUKARI Fit to Flex-.

W Polsce autorski program Reebok JUKARI Fit to Flex- będzie można trenować od 1 października w sieci Pure Health & Fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie, Wrocławiu i Łodzi. Od października w sklepach InterSport oraz w wybranych salonach sportowych Reebok w całej Polsce dostępna będzie także płyta DVD -JUKARI Fit to Flex- z instruktażem Sary Haley.
Zobacz jak się ćwiczy JUKARI Fit to Flex-:

fot. mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (417 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...