Bądź aktywna i szczęśliwa!

O tym, że aktywność fizyczna powinna stać się stałym elementem naszego stylu życia musimy zdecydować sami. I to może być jedna z najważniejszych i najlepszych życiowych decyzji. Jak to działa?

Ministerstwo Zdrowia informuje: Aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie należą do podstawowych potrzeb człowieka – warunkują zachowanie i umacnianie zdrowia w każdym wieku”.

 

O tym, że aktywność fizyczna powinna stać się stałym elementem naszego stylu życia musimy zdecydować sami. I to może być jedna z najważniejszych i najlepszych życiowych decyzji. Jak to działa? Prowadząc 10 min samochód spalamy około 20 kalorii, jadąc 20 min rowerem 10 km/h spalamy 2x więcej. Jadąc rowerem 20 km/h – 4x więcej. Inny przykład wprost z codzienności: jazda ruchomymi schodami – stoimy swobodnie około minuty, spalając całe 2 kalorie. Minuta wchodzenia po schodach spala ich 9x więcej[i]. To oczywiście małe liczby. Ale nasze życie składa się właśnie z wielu mikro-chwil. Małe, dobre wybory dają jeden duży efekt.

Jeśli nie jesteśmy typami „usportowionymi”, warto zacząć od takich kroczków. Wprawianie ciała w ruch wyzwala falę endorfin, jesteśmy z siebie zadowoleni, szczęśliwi, że przezwyciężyliśmy słabości, po prostu jest nam lepiej. Gdy to odkryjemy, łatwiej będzie znaleźć motywację do regularnego uprawiania sportu – biegania, jazdy na rowerze, pływania. Nasze ciało odwdzięczy się lepszą kondycją, sprawnością, witalnością.

Aktywność jest wrogiem zbędnych kilogramów, poprawia nie tylko kondycję, ale i strukturę, jędrność ciała. Nic nie działa tak motywująco, jak pierwsze efekty naszych działań. Warto je jeszcze przyspieszyć i do tego pomóc naszej skórze zachować jędrność i gładkość podczas redukowania tkanki tłuszczowej.
PAT&RUB oferuje serię naturalnych kosmetyków wyszczuplająco-ujędrniających NaturActiv , jeśli nie chcesz samodzielnie wykonywać domowego peelingu.

peeling

Doskonale wspierają walkę z pomarańczową skórką i dodatkowymi centymetrami w udach i talii. Peeling/scrub wyszczuplający możemy stosować nawet codzienne, pod prysznicem, bo ma też właściwości myjące, lub na sucho – dla mocniejszego efektu. Wyjątkowe drobinki z orzecha kokosowego i bambusa, ścierają w delikatny, wysublimowany sposób. Gdy martwy naskórek zostanie usunięty, skóra zostanie bogato potraktowana m. in. ekstraktem z zielonej herbaty, wyciągiem z kardamonu, olejkami pieprzowym, lemongrasowym i wreszcie naturalną witaminą E. Będzie zregenerowana, odżywiona, wygładzona i na koniec – ujędrniona! I o to chodzi.

 

balsam

Kolejny krok, to Balsam wyszczuplający i zwalczający cellulit.
To prawdziwy wróg komórek tłuszczowych odpowiedzialnych za cellulit.   Olej konopny głęboko penetruje tkanki, niosąc za sobą m.in. wyciąg z brązowej algi, który zapobiega tworzeniu się komórek tłuszczowych i stymuluje wydalanie tłuszczu z tych, którym niestety udało już się pojawić. Jak to działa? PAT&RUB sprawdził to klinicznie! Pomiar wykonany na udzie, przy dwóch aplikacjach balsamu dziennie przez pięć tygodni, wskazuje utratę średnio 0,87 cm z obwodu uda i 1,41 cm z obwodu  talii! Ile to jest? Tyle, ile czasem wystarczy do mniejszego rozmiaru wymarzonych spodni-rurek w letnim, pastelowym kolorze.

 

Kosmetyki serii NaturActiv można kupić w sklepie internetowym PAT&RUB lub w sieci perfumerii Sephora.

Lepsza kondycja, doskonałe samopoczucie, sprawne, jakby  młodsze ciało i jędrna skóra bez cellulitu! No i najważniejsze – uśmiech do odbicia w lustrze. Każdy powinien o to zawalczyć! Do dzieła więc, cieszmy się najdłuższymi dniami w roku, biegnijmy do parku, wsiądźmy na rower.                     

Wybierzmy ruch! 🙂

Marta Ziubińska


[i] Wartości spalanych kalorii dla danych aktywności sprawdzone na stronach internetowych Instytutu Żywności i Żywienia

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (132 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...