BaByliss i fryzura robi się sama…

Zamiast gimnastyki pomiędzy szczotką, suszarką i lokówką, jedno sprytne urządzenie i fryzura gotowa w kilka minut. Włosy efektownie podniesione u nasady, ładnie podkręcone, bardziej obfite, przy tym miękkie i błyszczące, a wszystko za sprawą lokówko suszarki z obrotową szczotką i generatorem jonów ujemnych.
lokówko suszarka z obrotową szczotką i generatorem jonów ujemnych Babyliss

fot. BaByliss – mat. nadesłane

Każda kobieta, która choć raz użyła lokówko-suszarki z obrotową szczotką, wie, że to prawdziwa rewolucja w samodzielnym układaniu włosów, która pomaga stworzyć modną fryzurę damską w kilka minut! W tym samym czasie suszy i podkręca włosy, podnosi je u nasady, nabłyszcza, ratuje rozdwojone końcówki, robi to szybko i nie wymaga od nas zbyt wiele wysiłku. Można zapomnieć o wizytach u fryzjera!

BaByliss ma dobrą wiadomość. Lubiana przez użytkowniczki na całym świecie lokówko-suszarka z obrotową szczotką Babyliss 2735E (od lat numer 1 w tym segmencie produktów na świecie), zyskała właśnie 2 młodsze siostry. Już wkrótce zobaczymy je w sklepach.

Nowe modele pozwalają na tworzenie ładnych loków, prostowanie i unoszenie ich u nasady.  Docenią je zwłaszczawłaścicielki delikatnych, niezbyt gęstych włosów, przewrażliwione na punkcie ich kondycji, marzące o szalonej objętości.Obydwie nowości mają obrotowe szczotki, a model AS550 E jest dodatkowo wyposażony są w generator jonów ujemnych, dzięki czemu nie tylko modeluje włosy, ale też dba o nie – nabłyszcza, zmiękcza, poprawia ich strukturę i ułatwia rozczesywanie.

lokówko suszarka z obrotową szczotką i generatorem jonów ujemnych Babyliss

fot. BaByliss – mat. nadesłane

lokówko suszarka z obrotową szczotką i generatorem jonów ujemnych Babyliss

fot. BaByliss – mat. nadesłane

Dla kobiet z krótkimi i półdługimi włosami BaByliss proponuje model AS530E ze szczotką o węższej średnicy (35 mm), a dla właścicielek długich włosów model AS550E z wymiennymi szczotkami o grubości 35 i 50 mm, ta węższa – dla pełnego komfortu układania także pocieniowanych włosów. Obydwa urządzenia są bezpieczne dla włosów, ich głowice mają ceramiczną powłokę, która chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Nawet gdy włosy zapłaczą się nam w czasie czesania, nie ma obaw szczotki tych urządzeń obracają się w obie strony i delikatnie odkręcają zaplątane pasma, bez strat ani szarpania.  To najlepsze szczotkowe 2 w 1 jakie dotąd wymyślono. Cena AS530E, 189 zł, Cena AS550E, 269 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...