AXAMI wiosna-lato 2015 – niezwykła podwodna sesja

Czy  jest miejsce, które może bardziej wywoływać w Nas tęsknotę za latem, niż Bali? Własnie tą magiczną wyspę wybrano na plener sesji nowej kolekcji bielizny AXAMI wiosna-lato 2015 . Jest wszystko, piękne modelki, obcasy, ale to, co wyróżnia sesję to lokalizacja! Część zdjęć zdecydowano zrobić pod wodą! Zapraszamy do galerii, by móc podziwiać bajkowe zdjęcia kolekcji AXAMI wiosna-lato 2015 !

AXAMI wiosna-lato 2015

Bali to idealne tło dla fotosesji kostiumów kąpielowych. Okazuje się, że nie tylko! Polska marka Axami zrealizowała bowiem nietypową w świecie mody, pierwszą podwodną fotosesję na Bali, gdzie główną rolę odgrywa… bielizna. Pomysł wydawał się niemożliwy do zrealizowania; nikt wcześniej nie fotografował przecież bielizny pod wodą! Okazuje się jednak, że dzięki intensywnym kolorom i niespotykanej scenerii, takie zdjęcia są wyjątkowym materiałem reklamowym.

Komplety Axami prezentowane są nie tylko w typowej dla modowej sesji scenerii, w którą wpisują się zabytkowe wnętrza balijskich zabytków, czy egzotyka przyrody. Wiele zdjęć powstało także pod wodą! Wymagało to ogromnego nakładu pracy całej ekipy, perfekcyjnie przygotowanej od strony technicznej, a zwłaszcza modelki, która została specjalnie przeszkolona by odpowiednio poruszać się, pozować oraz oczywiście wstrzymywać oddech pod wodą. Patrząc na efekt pracy, trudno oprzeć się wrażeniu, że modelka przemieniła się w syrenę, jeszcze te płomieniście rude włosy…!

Bali, jako miejsce ekskluzywnych peregrynacji turystycznych kojarzy się z wyjątkowymi wrażeniami, z luksusową ucztą dla wszelakich zmysłów. I taka właśnie jest prezentowana najnowsza kolekcja marki AXAMI wiosna-lato 2015 : to propozycja dla odważnych, przebojowych kobiet, gotowych by spełniać swoje marzenia.

Jednak sesja zdjęciowa na Bali nie jest tylko innowacyjnym zabiegiem marketingowym. To również niezwykle przekonujący dla klientek dowód na to, że wszystkie produkty marki AXAMI wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a dzięki temu doskonale spełnią swą rolę w każdych warunkach.

Dzięki podwodnej sesji kolekcji AXAMI wiosna-lato 2015 marka  po raz kolejny udowodniła, że warto łamać ustalone schematy, burzyć stereotypy i konwencje.

My jesteśmy pod wrażeniem zarówno podwodnej sesji, jak i prezentowanej kolekcji! Żywe, soczyste kolory bielizny są bardzo zmysłowe i odrobinę szalone. Takim szaleństwo mówimy stanowcze TAK!

Co sądzicie o sesji i kolekcji marki?

Zapraszamy go galerii kolekcji AXAMI wiosna-lato 2015:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (226 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...