Justyna Steczkowska ambasadorką nowe zapachu AVON Attraction

 

Zapachy perfum mają za zadanie urodzić, przyciągać i podobać się płci przeciwnej. Zapach AVON Attraction został stworzony właśnie z tą myślą. Romans, zmysłowość i namiętność, tak właśnie można opisać połączenie jakie tworzą nowe perfumy marki. Do tego wszystkiego AVON, jako ambasadorkę zapachu wybrał jedną z największych gwiazd polskiej sceny, wokalistkę, skrzypaczkę i kompozytorkę, Justynę Steczkowską. Artystka jest podziwiana za kobiecość i rzadko już spotykaną wysoką klasę, a partneruje jej mąż Maciej Myszkowski. Chyba trudno wybrać lepszą parę do promowania tak zmysłowego zapachu!

AVON_Attraction_Justyna Steczkowska

AVON_Attraction_Dla Niej i dla NiegoAVON odkrył siłę wzajemnego przyciągania – AVON Attraction – zapach magnetyzujący, uwodzicielski i zmysłowy. Potwierdziły to setki par z całego świata, które zostały zaproszone do udziału  w niezwykłym teście. Podczas weekendowego wyjazdu we dwoje, ona i on mogli używać tylko zapachów AVON Attraction. Po zakończeniu testu, uczestnicy przyznawali, że zapach zdecydowanie podniósł ich atrakcyjność w oczach partnera i rozbudził w nich pożądanie.

Designerskie, ekskluzywne flakony o wyraźnej, nowoczesnej linii idealnie  do siebie pasują, po złączeniu budzą skojarzenia dwojga ludzi  w miłosnych objęciach.

Moc zapachu poczuły również gwiazdy. Ambasadorka zapachu Justyna Steczkowska przyznała, że:

„AVON Attraction to najpiękniejsza miłosna kompozycja.”

„Ten zapach porusza moje zmysły. Przyciąga mnie jak magnes do mojej ukochanej kobiety i sprawia, że świat poza nią znika…” – Maciej Myszkowski.

 AVON Attraction dla Niej

AVON_Attraction_Dla NiejAVON Attraction dla Niej to porywający, trwały zapach hipnotyzujący i zbliżający dwoje ludzi. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca kuszącą, wytrawną jeżyną. Nuta serca – to zmysłowość piżma, elegancja czarnej orchidei i tajemniczość jaśminu. Nutę bazową wyraża słodycz ambry waniliowej. Zapach dla kobiet zdecydowanych, odważnych, które wiedzą czego pragną. Podkreśla ich kobiecość i zmysłowość.

Pojemność 50ml, cena regularna 90zł.

 AVON Attraction dla Niego

AVON_Attraction_Dla Niego

 AVON Attraction dla Niego to zapach głęboki, męski, seksowny, który rozbudzi Jej pragnienia. Otwiera go ostro-słodki imbir, znany ze swoich właściwości afrodyzjaku. Hipnotyzująca magia ujawnia się także w nucie serca poprzez piżmo. Baza z dominującą nutą drzewną emanuje witalnością, utrzymując się długo na skórze. Attraction dla Niego to intensywny zapach dla mężczyzn dominujących, zdecydowanych, chcących rozpalić Jej zmysły.

Pojemność 75ml, cena regularna 89zł.

Zapachy dostępne jest od 1 października 2015 r.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (196 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...