Avon Anew Genics – pobudź swoje Geny Młodości

Podstawowymi jednostkami dziedziczności są geny, które wpływają na wiele ludzkich cech zarówno fizycznych, a także takich jak posiadanie określonego talentu. Po 10 latach wnikliwych badań i analiz naukowcy Avon odkryli i rozwiązali tajemnicę genu młodości. Innowacyjne kosmetyki z serii Anew Genics kryją w sobie sekret długowieczności i młodego wyglądu. Pobudzają one aktywność Genu Młodości, który każdy z nas ma w sobie.

avon-anew-genics

Odkrycie znaczenia Genu Młodości dla skóry to efekt 10-letnich badań przeprowadzonych przez zespół 200 naukowców Avon. Inspiracją był sekret długowieczności mieszkańców jednego z regionów Półwyspu Apenińskiego, którzy posiadają wysoce aktywny Gen Młodości. Ten gen każdy ma w sobie, wystarczy go tylko pobudzić do działania. W efekcie powstała zaawansowana technologicznie linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy ? Anew Genics.

Anew Genics to początek nowej ery w walce o młodość. To produkty, które zrewolucjonizowały sposób walki z widocznymi oznakami starzenia, sprawiając, że staje się ona zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza. Dzięki opatentowanej przez Avon technologii YouthGen, pobudzającej aktywność Genu Młodości, który stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, kosmetyki pozwalają utrzymać dobrą kondycję skóry, jej jędrność, napięcie i młodzieńczy wygląd.

Krem oraz serum wchodzące w skład linii Anew Genics zapewnią odpowiednią pielęgnację dojrzałej skórze. Produkty uwzględniają specyficzne potrzeby skóry.

Skoncentrowane serum Anew Genics

Serum Anew Genics to mocno skoncentrowany kosmetyk, który profesjonalnie zadba o skórę, jednocześnie przywracając jej młody wygląd. Dzięki niemu skóra będzie wyglądać na zdecydowanie jędrniejszą, a efekt wyraźnego odmłodzenia można zauważyć zaraz po zastosowaniu. Doskonale odżywiający produkt skutecznie redukuje widoczność zmarszczek, zwiotczenia skóry i przebarwień. Regularne stosowanie serum sprawia, że skóra odzyskuje jędrność, napięcie i sprężystość. Dzięki kosmetykowi skóra będzie pełna blasku i zrewitalizowana. Swoje dobroczynne działanie skoncentrowane serum Anew Genics zawdzięcza zaawansowanej formule opartej na technologii YouthGen. Zaletą produktu jest również jego lekka, szybko wchłaniająca się formuła oraz delikatny zapach.

Anew_Genics_skoncentrowane_serum

Cena: 95 zł
Pojemność:
30 ml

Krem Anew Genics

Krem Anew Genics o bogatej formule zapewni skórze odpowiedni poziom nawilżenia i przyjemną gładkość. Produkt skutecznie zredukuje widoczność zmarszczek i przebarwień. Zaraz po zastosowaniu kosmetyku skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona i odżywiona. Krem ma również właściwości nawilżające. Regularność stosowania gwarantuje młody i zdrowy wygląd skóry.

Anew_Genics_krem

Cena: 70 zł
Pojemność:
30 ml

Zobacz także:
Nowy orientalno-owocowy zapach Avon: woda perfumowana Little Red Dress

Kosmetyki do makijażu od Avon

Kosmetyki-do-makijazu-od-avon

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany