Aurora Nails to nowy, zachwycający trend w manicure. Zobaczcie paznokcie, które przypominają… zorzę polarną!

Zorza polarna, znana też jako aurora borealis to wyjątkowo piękne zjawisko, którego podziwianie dane jest prawie wyłącznie mieszkańcom rejonów podbiegunowych. Większość z nas musi zatem zadowolić się zdjęciami, ewentualnie pojedynczymi wyprawami na daleką Północ. Na szczęście zdolni manikiurzyści wymyślili właśnie sposób na to, by zamknąć niezwykłe światła w… płytkach paznokci. Jak to możliwe? Sprawdźcie same!

Aurora Nails to najnowszy wiosenny trend w manicure, który robi już na Instagramie zawrotną karierę. Nic dziwnego, jeszcze bardziej od samej nazwy i skojarzeń, jakie nasuwa, obserwatorów olśniewa jego wygląd. To nowocześniejsza i bardziej spektakularna wersja tradycyjnego holograficznego mani. Mieni się kolorami „północnych świateł” i tworzy rodzaj optycznego złudzenia, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zobaczcie, jak prezentują się te wzroki na paznokciach!

aurora nails

Aurora Nails to nowy, zachwycający trend w manicure. Zobaczcie paznokcie, które przypominają… zorzę polarną!

Paznokcie w stylu Aurora Nails to trend, który ma swój początek w Korei Południowej. To właśnie tam, pod hastagiem  #오로라네일, który w języku angielskim przyjął nazwę #auroranails, zaczęły pojawiać się pierwsze stylizacje paznokci, mieniące się „światłami Północy”. Niezwykły efekt nie przeszedł jednak niezauważony i błyskawicznie znalazł naśladowców na całym świecie. Tym sposobem paznokcie z efektem zorzy polarnej stały się najbardziej pożądanym elementem looku tego sezonu!

 

Jak stworzyć manicure w duchu Aurora Nails?

Wykonanie tak efektownego manicure nie jest niestety łatwe. By osiągnąć rezultat idealny, musimy bowiem użyć zarówno profesjonalnego pyłku holograficznego do paznokci, jak i holograficznych folii (nakładanych zwykle nie na wszystkie, lecz na wybrane paznokcie). Co więcej, poleca się również nadbudowanie płytek paznokci przy pomocy żelu, a nawet nadanie im nietypowego kształtu z rozmytą przezroczystą „kroplą” na powierzchni płytek. Dopiero w tak pieczołowicie wypracowanym manicure udaje się osiągnąć unikalny efekt iskrzenia się paznokci i wielowymiarowego odbijania światła. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by Twoje paznokcie faktycznie przypominały miniaturowe zorze, najlepiej skorzystaj z usług profesjonalnej manikiurzystki!

 

A oto 5 najładniejszych wersji paznokci z zorzą z Instagrama:

Jak podoba się Wam najnowszy wiosenny trend, zainspirowany magnetycznymi łunami światła? Czy chciałybyście, aby i Wasze paznokcie mieniły się tyloma niezwykłymi odcieniami? Gdzie nosić tak pomalowane paznokcie, skoro nie możemy wybrać się na żaden szalony festiwal? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym wszystkim sądzicie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...