Astrologia – prezenty. TOP 10 prezentów dla „Zodiakary” – fanki astrologii, horoskopów, tarota i magii

Spis treści:

W ostatnim czasie zainteresowanie astrologią, horoskopami i magią znacznie wzrosło. Wielbicielki astrologii żartobliwie nazywają siebie “zodiakarami”. Prezenty dla miłośniczek znaków zodiaku, horoskopów, astrologii, powinny mieć w sobie coś z magii. Powinny być intrygujące, inspirowane kosmosem i Księżycową energią. Astrologia – prezenty – zapraszamy na przewodnik dla wszystkich, którzy szukają prezentu dla amatorek astrologii i magii.

Astrologia prezenty

“Zodiakara” – kto to?

Słowo “Zodiakara” w ostatnim roku w Internecie zostało odmienione przez wszystkie przypadki. W listopadzie trafiło do plebiscytu Młodzieżowego Słowa Roku i trzeba przyznać, że było bardzo silnym kandydatem. Zanim więc przejdziemy do naszego poradnika prezentowego dla wielbicieli astronomii, dokładnie wyjaśnimy kim jest “Zodiakara”.

Zodiakarami nazywane są kobiety, które wierzą w magię, astrologię, horoskopy i moc znaków zodiaku. Tym pojęciem głównie posługują się mężczyźni (zazwyczaj w tonie prześmiewczym), ale wielbicielki astrologii również z dystansem nazywają tak same siebie. Etykieta “Zodiakara” początkowo miała prześmiewczy charakter i nieco negatywny oddźwięk. Aktualnie straciło nacechowanie jednoznacznie negatywne. Stało się bardziej żartobliwe.

Wróżenie z ręki: sprawdź co Cię czeka w miłości i w życiu! Przewodnik dla początkujących

Wróżenie z ręki: sprawdź co Cię czeka w miłości i w życiu! Przewodnik dla początkujących

Chiromancja, czyli wróżenie z ręki, pomaga nam przede wszystkim poznać przyszłość, ale nie tylko. Z linii papilarnych dłoni można czytać jak z otwartej księgi. Opowiadają nam o naszych doświadczeniach, zdradzają cechy charakteru, drogę życiową, jaką obieramy. Linie papilarne tworzą unikalną mapę dla każdej dłoni. Jest ona wyjątkowa i niepowtarzalna. Z roku na rok coraz więcej osób interesuje się czytaniem z dłoni, a wróżenie z ręki robi się coraz bardziej popularne.

Astrologia – prezenty: co kupić miłośniczce astrologii?

Wbrew pozorom to wcale nie jest łatwe zadanie. Prezenty dla miłośniczek astrologii powinny być osobiste, intrygujące, mając w sobie coś z Księżycowej magii. Przed Wami najbardziej magiczne prezenty dla “Zodiakary”!

1. Astrologia – prezenty: Książki

Książka, to jeden z bardziej uniwersalnych prezentów – sprawdzi się właściwie u każdego. Szukając książki dla pasjonatów warto najpierw się zorientować, czy dana osoba nie posiada już wybranego tytułu w swoich zbiorach. Mamy kilka propozycji tematycznych dla miłośniczek astrologii:

 • Jakubowska Aleksandra, “Tajemnica życia zawarta w dacie urodzenia”

Książka, która jest prawdziwym przewodnikiem dla osób, które chcą się zagłębić w numerologię. Można dowiedzieć się z niej, jakie informacje niesie data urodzenia i jaki ma wpływ na nasze życie. Autorka krok po kroku prowadzi przez naukę interpretacji symboli w naszym życiu. Książka służy jako podręcznik zawiera mnogość przykładów i przejrzystość obliczeń wykonywanych krok po kroku.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena od ok. 59,99 zł

 • Christophe Galfard, “Wszechświat w twojej dłoni”

Christophe Galfard pomaga bez trudnych definicji i skomplikowanych obliczeń odkryć prawdziwe piękno Wszechświata. Książka opowiada o kosmosie, ale została napisana w tak prosty i przystępny sposób, że każdy z nas z pewnością ją zrozumie. Nie ma w niej regułek, wzorów, czy definicji, które są ciężkie do zrozumienia. To tematyka, która zdecydowanie leży w obszarze zainteresowań każdej “Zodiakary”.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: od ok. 25 zł

 • Yasmin Boland, “Jak działa Księżyc. Praktyczne wykorzystanie cykli księżycowych”

Jest to książka, która przybliża zasady życia w harmonii z Księżycem i jego fazami. Dokładnie wyjaśnia znaczenie nowiu. Krok po kroku uczy szybkiego i łatwego lokalizowania nowiu Księżyca w danym miesiącu w osobistym diagramie horoskopowym. Naucza o jego wpływie na życie i w jaki sposób wykorzystywać jego energię do polepszania swojego życia.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: od ok. 29 zł

2. Astrologia – prezenty: Pudełko Kamieni. Zestaw Podstawowy

Prawdziwa miłośniczka magii na pewno doceni taki prezent! Drewniane pudełko zawiera cztery naturalne kamienie zamknięte w lnianym woreczku. To idealny prezent dla każdego, kto interesuje się taką tematyką. Cytryn, Kryształ Górski, Tygrysie Oko i Czarny Turmalin – to minerały idealne na początek. Kryształ Górski oczyszcza ciało, biopole i odświeża energię domu. Tygrysie Oko uziemia, Cytryn dodaje pewności siebie, a Czarny Turmalin chroni. Wszystkie kamienie są surowe, nieoszlifowane.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 159,00 zł, www.plenershop.pl

3. Świece zapachowe

Świece zapachowe towarzyszą “Zodiakarom” w wielu czynnościach, m.in.w praktyce jogi i medytacji. Postaw na naturalne świece o intrygującym i nieoczywistym zapachu, np. świeca “Pełnia Księżyca”, Be Mistic by Agnieszka Maciąg, naturalna świeca sojowa – Midnight, Biotika albo świece z wosku pszczelego.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena:99 zł, www.bemestic.co

4. Astrologia – prezenty: Pudełko świąteczne – Czterech Alchemików

W zestawie znajduje się rozgrzewająca mieszanka olejków eterycznych, tradycyjnie używana, kiedy zaczynamy odczuwać zmęczenie lub czujemy się słabiej zdrowotnie. Olejki można dyfuzować lub rozcieńczać w oleju bazowym i nakładać na zmarznięte stopy czy dodawać do wanny z płynem do kąpieli. Ponadto w pudełku jest wegańska świeca o korzennym zapachu, pielęgnujące masełko, relaksująca sól wypełniona po brzegi olejkami eterycznymi i nawilżającymi olejami roślinnymi; świetna do kąpieli oraz świąteczna kartka. Prezent doskonały.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 306 zł, www.klaudynahebda.pl

5. Zestaw naturalnych kadzideł Palo Santo i Biała Szałwia

Palenie kadzidła pomaga pozbyć się negatywny emocji i oczyszcza aurę. Stosowane jest w medytacji jako czynnik wspomagający proces wyciszenia organizmu. Usuwa negatywną energię, neutralizuje napięcia w ciele, uspokaja emocje i harmonizuje umysł. Działa zbawiennie na stres, idealny do medytacji, jogi, czy pracy z oddechem.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 46 zł, sococo.pl

6. Plakat z serii Znaki zodiaku

Na taki plakat z pewnością znajdzie się miejsce w domu wielbicielki astrologii. Plakaty z serii “Znaki zodiaku” można znaleźć w różnych aranżacjach. My proponujemy takie, które przedstawiają konstelację gwiazd typową dla danego znaku.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 69,90 zł, www.crazyshop.pl

7. Dziennik wdzięczności

Każda “Zodiakara” wie, jak ważny jest codzienny rytuał wdzięczności. Dziennik wdzięczności ma za zadanie wzbudzić refleksję, która zbliża do stanu szczęścia. Pomaga umysłowi koncentrować się na tym, co piękne i daje nam radość.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 99 zł, www.familiostory.com

8. Astrologia – prezenty: Bransoletka minerałka

Bransoletki minerałki to bransoletki z naturalnymi kamieniami. Są jak talizman. Możesz kupić bransoletkę dodającą pewność siebie, chroniącą, otwierającą czakrę serca i wiele, wiele innych. Poniżej umieściłyśmy bransoletkę Minerałkę Odwagi. Zostały w niej dobrane takie minerały, które poprawią pewność siebie, poczucie własnej wartości, godność, motywację i chęć działania.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 149 zł, www.plenershop.pl

9. Wisiorek z Kamieniem księżycowym

Biżuteria z kamieniem księżycowym pełni funkcję talizmanu: wzmacnia spokój wewnętrzny, otwartość, empatię, intuicję, kreatywność, odwagę, dostęp do podświadomości. Kamień księżycowy to przepiękny i tajemniczy klejnot, który ma niesamowite właściwości.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 179 zł, www.pakamera.pl

10. Karty Afirmacji

Słowa mają niezwykłą moc! Ta niezwykła talia zawiera karty z osobną afirmacją na każdy dzień. Kierowanie codziennie w swoją stronę dobrych słów rozwinie naszą wiarę w siebie i zachęci do zmiany perspektywy postrzegania swojego życia. Mózg nie jest obojętny na działania, które są powtarzalne, z czego doskonale zdają sobie sprawę amatorki magicznych mocy.

Astrologia - prezenty. TOP 10 prezentów dla Zodiakary

Cena: 90 zł, www.osmpower.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (50 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  14 grudnia 2021 21:45

  bardzo interesujące prezenty, ja byłabym zadwoolona 🙂

  Odpowiedz
 2. ewalub  5 grudnia 2022 10:41

  Ciekawe

  Odpowiedz
 3. lucia2003  7 grudnia 2022 19:58

  Wszystko w moim stylu. Z każdego takiego prezentu byłabym zadowolona. Prezenty inspirujące do życia pełnego magii.

  Odpowiedz
 4. Hidari11  11 grudnia 2022 09:48

  Zodiakary na pewno by były zadowolone, ale osoby, które nie wierzą w astrologię, też znalazłyby coś dla siebie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany