Elegancja i gracja, czyli arystokracja! Garderobiane wyższe sfery

Każdej z nas przynajmniej raz na jakiś czas przyda się odrobina elegancji. Raz potrzebujemy jej więcej, czasem mniej – w zależności od okazji. Są też dni kiedy tylko dla siebie chcemy zabłysnąć. Bez względu na pobudki – pokaż klasę garderobą i poczuj się jak prawdziwa madame albo mademoiselle. Oto nasze eleganckie propozycje – idealne na wielkie wyjście, a także na nadrobienie zaległości w placówkach kultury.

Najmocniejszym elementem pierwszej stylizacji jest bez wątpienia asymetryczna oliwkowa sukienka. Żywy kolor dostaje jednak dodatkowych skrzydeł za sprawą błyszczących, a także pomysłowych dodatków. I jak na prawdziwą damę przystało, ciężką atmosferę oczyścisz… wachlarzem!

Pierwsze punkty trafiają do vipali. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja z elegancką asymetryczną oliwkową sukienką i wachlarzem

#Arystokracja

 

Kolejna stylizacja skąpana została w eleganckiej i ponadczasowej bieli. Koloru tego z resztą będziemy widziały dużo w nadchodzącym sezonie. Jest zatem i modnie i stylowo! Jasny total look przełamują zachowawcze kompozycje kwiatowe oraz srebrne szpilki, torebka w połyskującym wydaniu i nietuzinkowa biżuteria.

Spodobała nam się również arystokratyczna stylizacja kawiarki. Gratulacje!

Biały total look z sukienką w kwiaty i srebrnymi dodatkami

#Arystokracja

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#Dzieńwkolorzeżółtym

#Dzieńwkolorzepomarańczy

#TydzieńmodywKopenhadze

#Wstylu”Przyjaciół”

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (73 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  21 sierpnia 2019 18:31

    Dwie ładne stylizacje,ale ta pierwsza z oliwkową sukienką mnie zauroczyła.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany