Wychodzisz za mąż? Te aplikacje ślubne pomogą Ci ogarnąć temat!

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każdy marzy by właśnie tego dnia wszystko wypadło idealnie. Często dwoimy się i troimy by nadążyć i wszystkiego dopilnować, a mimo to zdarza się, że ze względu na brak doświadczenia coś umyka naszej uwadze. Na szczęście w dobie smartfonów możemy skorzystać z wielu praktycznych aplikacji, stworzonych z myślą o przyszłych nowożeńcach. Te aplikacje ślubne  z całą pewnością pomogą opanować organizację i wiele innych szczegółów związanych z sakramentalnym TAK, a także zyskamy pewność, że wszystko będzie dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

Zobacz także: Trendy ślubne na rok 2016

aplikacje-ślubne

Aplikacje ślubne – Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem, który każda przyszła młoda para powinna wykonać jest spisanie wszystkiego w jednym miejscu. Ponieważ kartki czy notatniki nie zawsze mamy przy sobie najlepszym pomysłem wydaje się zainstalowanie apki Wedding Planning Complete i wykorzystanie jej w tym celu. To bardzo przydatne oprogramowanie dzięki któremu w jednym miejscu mamy dostęp do wszystkich niezbędnych szczegółów związanych z organizacją naszego ślubu, czyli  listą rzeczy do zrobienia, listą gości czy też budżetem. Dodatkowo w aplikacji dla ułatwienia dostępna jest opcja ustawiania alertów o ważnych nadchodzących  sprawach z listy do wykonania.

Jeżeli Państwo młodzi nie do końca wiedzą w 100% jak ma wyglądać najpiękniejszy dzień w ich życiu, albo poszukują inspiracji, to warto skorzystać z aplikacji Loverly. W apce znajduje się wiele pomysłów na zaproszenia, dekoracje, muzykę, czy aranżacje sali weselnej. To nic innego jak ślubny Pinterest.

Wielkie odliczanie

Aby nie stracić rachuby czasu świetnie nada się aplikacja Wedding Countdown. Za pomocą dowolnej jednostki czasu, np. pocałunków, odlicza dni do tego wyjątkowego dnia ( „pozostało 25 pocałunków”). Dodatkowym plusem jest możliwość spersonalizowania ekranu głównego, na który można wstawić swoje zdjęcie z ukochanym, wybrać ulubioną czcionkę czy też ustawić swoją ulubioną muzykę.

Suknia

Jednym z największych wyzwań, przed którym staje każda Panna Młoda jest wybór idealnej sukni ślubnej. Tygodniowe, a nawet kilku miesięczne poszukiwania często nie przynoszą żadnych rezultatów. Wiele z nas często dokładnie nie wie też w jakiej sukni chciałaby wystąpić podczas tego najważniejszego dnia w swoim życiu. W takim przypadku warto zainstalować na swoim smartfonie aplikację Wedding Lookbook by the Knot. Znajdziemy w niej bardzo dużą bazę zdjęć sukien ślubnych, strojów dla świadków czy strojów dla gości. Póki co aplikacja pokazuje tylko sklepy w Stanach Zjednoczonych, ale to wystarczy by Panna Młoda odnalazła swój ideał i mogła wyruszyć na poszukiwania czegoś podobnego w lokalnych sklepach albo zdecydowała się zamówić wymarzone cudo u krawcowej.

Inspiracje

Podczas przygotowań do zamążpójścia często poszukujemy interesujących materiałów w pismach czy na coraz popularniejszych portalach internetowych. Przy nagromadzeniu obowiązków Panna Młoda nie zawsze ma czas na dokładne przeczytanie wszystkiego na co się natknie. Jednak jeśli skorzysta z aplikacji Pocket będzie mogła zachować interesujące ją teksty po to by móc wrócić do nich w wolnej chwili.

Najpiękniejsza

W ferworze walki, przygotowań ślubu czy poszukiwań idealnej sali weselnej często zdarza się , że zapominamy o bardzo ważnej kwestii jaką jest wizyta u kosmetyczki czy fryzjera. Zdarza się , że nie mamy też doświadczenia na tyle by zaleźć odpowiedniego fryzjera czy makijażystkę którzy zadbają o nasz look w tym ważnym dla nas dniu. Tu warto skorzystać z możliwości jakie niesie Booksy. To apka, która dzięki której możemy znaleźć w naszej okolicy takiego eksperta, którego styl nam w 100% odpowiadaumówić się na makijaż próbny, znajdziemy idealnego stylistę fryzur lub makeupistę, a także zarezerwować z wyprzedzeniem zabiegi upiększające przed samym wydarzeniem.  Co ważne nie ma konieczności potwierdzania wizyt, a aplikacja sama z odpowiednim wyprzedzeniem przypomina nam o godzinie i miejscu wizyty.

Życzymy miłych przygotowań i wspaniałego ślubu. Możesz być pewna, że dzięki możliwościom  jakie oferują aplikacje będziesz mogła spokojnie oczekiwać na najważniejszy dzień Twojego życia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...