Aplikacja RESERVED na IPHONE

Marka RESERVED udostępniła swoim użytkownikom nową aplikację na platformę iPhone. Bezpłatna aplikacja umożliwia szybki, mobilny dostęp do wszystkich nowości związanych ze światem marki.

Aplikacja RESERVED na IPHONE

Podstawową funkcją aplikacji jest wgląd w najnowsze kolekcje RESERVED oraz w zbiór składający się z około 2500 fotografii produktów. Aplikacja ułatwiaja zakupy użytkownikom gdyż umożliwia zapisywanie wybranych ubrań w kategorii ?ulubione?, aby potem z przygotowaną już listą można było udać się do sklepu. Aplikacja umożliwia też przeglądanie najnowszych kampanii RESERVED ? w tym zdjęcia z aktualnej kampanii Beautiful Story z główną bohaterką, topmodelką Magdą Frąckowiak oraz przegląd najnowszych trendów w kolekcji marki.

Aplikacja RESERVED na IPHONE

Dodatkowo dzięki tej aplikacji poznasz wszelkie aktualności i informacje o najnowszych promocjach związanych z Reserved oraz zdobędziesz praktyczne informacje dotyczące zakupów w sklepie. Dzięki tej usłudze, za pomocą jednego kliknięcia można także zlokalizować najbliższy salon RESERVED i uzyskać jego dane adresowe oraz jego lokalizację na interaktywnej mapie.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (326 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  10 lipca 2013 09:46

    Bardzo dobry pomysł,chcesz coś kupić,lub tylko obejrzeć,wchodzisz,lokalizujesz i masz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany