Aplikacja RESERVED na IPHONE

Marka RESERVED udostępniła swoim użytkownikom nową aplikację na platformę iPhone. Bezpłatna aplikacja umożliwia szybki, mobilny dostęp do wszystkich nowości związanych ze światem marki.

Aplikacja RESERVED na IPHONE

Podstawową funkcją aplikacji jest wgląd w najnowsze kolekcje RESERVED oraz w zbiór składający się z około 2500 fotografii produktów. Aplikacja ułatwiaja zakupy użytkownikom gdyż umożliwia zapisywanie wybranych ubrań w kategorii ?ulubione?, aby potem z przygotowaną już listą można było udać się do sklepu. Aplikacja umożliwia też przeglądanie najnowszych kampanii RESERVED ? w tym zdjęcia z aktualnej kampanii Beautiful Story z główną bohaterką, topmodelką Magdą Frąckowiak oraz przegląd najnowszych trendów w kolekcji marki.

Dodatkowo dzięki tej aplikacji poznasz wszelkie aktualności i informacje o najnowszych promocjach związanych z Reserved oraz zdobędziesz praktyczne informacje dotyczące zakupów w sklepie. Dzięki tej usłudze, za pomocą jednego kliknięcia można także zlokalizować najbliższy salon RESERVED i uzyskać jego dane adresowe oraz jego lokalizację na interaktywnej mapie.

12 aplikacji, które odmienią Twój telefon

12 aplikacji, które odmienią Twój telefon

Pod względem mocy obliczeniowej komputery, dzięki którym Amerykanie wysłali po raz pierwszy człowieka na Księżyc, dzisiaj przypominają bardziej kalkulator niż telefon komórkowy. Zaawansowana technologia sprawia, że współczesne „komórki” z powodzeniem zastąpiłyby nie tylko Apollo Guidance Computer,
5 sposobów na ułatwienie zakupów

5 sposobów na ułatwienie zakupów

Sektor usług podlega dynamicznym przemianom, mającym na celu usprawnienie i poprawę jego działania. Jedną z jego najprężniej rozwijających się gałęzi jest handel, a stosowane w tym obszarze rozwiązania mają m.in. za zadanie ułatwić konsumentom proces

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (336 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  10 lipca 2013 09:46

    Bardzo dobry pomysł,chcesz coś kupić,lub tylko obejrzeć,wchodzisz,lokalizujesz i masz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany