Aplikacja Mój Orange – co tydzień nowe promocje

Środy z Mój Orange to cykliczna akcja promocyjna, dzięki której możesz zdobyć dodatkowe paczki GB i zniżki na dodatkowe usługi i urządzenia. Najnowsze okazje znajdziesz co środę w aplikacji Mój Orange. Za jej pomocą możesz także zarządzać numerem i płatnościami – szybko i wygodnie!

Yves Rocher

 

Aplikacja Mój Orange – jak to działa?

Aplikacji Mój Orange mogą używać wszyscy klienci, którzy korzystają z usług Orange. Aplikacja dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i AppStore. Po jej zainstalowaniu możesz zalogować się za pomocą danych, których używasz na stronie Orange. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z tego rozwiązania, możesz założyć nowe konto. Twoim loginem będzie adres e-mail, na który otrzymujesz faktury, a hasło ustalasz samodzielnie. Aby zakończyć rejestrację, musisz jeszcze tylko użyć linku aktywującego, który zostanie przysłany na Twojego maila.

Nowa aplikacja Mój Orange pozwoli Ci szybko i wygodnie zarządzać usługami. Z tego miejsca kontrolujesz całą ofertę online – nie musisz już kontaktować się z infolinią czy odwiedzać salonu. Jeżeli korzystasz z telefonu na abonament, w każdej chwili możesz sprawdzić, ile GB zostało do wykorzystania do końca miesiąca. Możesz także sprawnie opłacić fakturę online. Jeżeli korzystasz z oferty na kartę, w aplikacji Mój Orange możesz  błyskawicznie doładować swoje konto. Do wyboru masz płatności za pomocą BLIK i kartą kredytową. Jeżeli pozwolisz aplikacji na zapamiętanie metody płatności, kolejne operacje dokonasz bez konieczności wpisywania wygenerowanego kodu BLIK lub numeru CVC. Co więcej, za każde doładowanie otrzymasz 5 GB. A to tylko niektóre z możliwości aplikacji Mój Orange!

Więcej informacji o aplikacji Mój Orange znajdziesz się na stronie: https://www.orange.pl/mo. Dostępna jest tam również szczegółowa instrukcja dotycząca rejestracji i logowania.

 

Środy z Mój Orange – prezenty i zniżki

DziękiMój Orange możesz korzystać także z cyklicznej akcji Środy z Mój Orange. Przygotowane dla Ciebie promocje znajdziesz w zakładce „Dla Ciebie” – co tydzień będzie czekała tam inna niespodzianka. Mogą to być dodatkowe GB internetu mobilnego, zniżki na nowe telefony ze sklepu Orange czy dodatkowe usługi w obniżonych cenach. Promocyjne oferty będą dopasowane do Twoich zainteresowań. Prezent, który wybierzesz, jest ważny przez 7 dni. W kolejną środę na jego miejscu pojawia się nowa oferta promocyjna!

Jeżeli do Twojego konta jest przypisanych kilku numerów Orange, w danym tygodniu z promocji korzysta jeden, wskazany przez Ciebie. W następnym tygodniu kolejny prezent możesz przypisać do innego numeru. Z promocji mogą korzystać klienci wybranych ofert mobilnych (m.in. Planów Mobilnych) i użytkownicy pakietów Orange Love.

Pobierz aplikację „Mój Orange” i sam przekonaj się, jakie promocje na Ciebie czekają.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  30 maja 2021 12:24

    trzeba przetestować

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany