Antonio Banderas gra Pabla Picassa! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu
Antonio Banderas wciela się w rolę Pabla Picassa! Oto pierwsze zdjęcia z planu.
Druga część telewizyjnej antologii „Geniusz” jest w trakcie powstawania. Tym razem bohaterem filmu będzie Pablo Picasso, grany przez nominowanego do Złotego Globu i Emmy Antonia Banderasa. Twórcami antologii są stacja National Geographic, wytwórnia FOX 21 Television Studios i spółka Imagine Television.
Oto, jak wygląda Antonio Banderas w roli Pabla Picassa…

Źródło: National Geographic/Dusan Martincek

Źródło: National Geographic/Dusan Martincek
„Życie Pabla Picassa fascynuje mnie od lat. Bardzo szanuję tego człowieka, który tak, jak ja pochodzi z Malagi” – mówi Banderas. Premiera filmu, w którym aktor wciela się w rolę tego niezwykłego artysty o nadzwyczajnym talencie i niepospolitej wyobraźni, już w 2018 roku na antenie National Geographic. Pierwsza część antologii, z Geoffreyem Rushem w roli Alberta Einsteina, została obsypana nagrodami. Nie wątpimy, że tak będzie i tym razem!
Ależ Antonio dziwnie wygląda! Kiedyś strasznie mi się podobał, np. w filmie Desperado 🙂
No, no… Ciekawa jestem jak sobie poradził… 🙂
Charakteryzacja całkiem niezła 😉
Gdyby nie te oczy, to bym nie poznała aktora.
Wow,wygląda świetnie!Przypuszczam,że gdybym zobaczyła samo zdjęcie bez opisu to bym go nie poznała 🙂
Ależ przemiana! Wielki macho w filmie Desperado zmienia się w artystę. Co jedno ich łączy to hiszpański temperament 🙂 Dobrych parę lat temu miałam tą przyjemność obejrzeć wystawę grafik Pabla Picasso – wrażenie niesamowite i utkwiło mi w pamięci 🙂 Świetna charakteryzacja Antonio B.! Z zaciekawieniem czekam na film 🙂
Zarówno Pablo jak i Antonio to dwie wielkie osobowości. Jestem bardzo ciekawa końcowego efektu.
Jestem bardzo ciekawa tego filmu.
Ja też XD
wow Antonio nie do poznania