Anna Mucha sprawdziła skuteczność obuwia Reebok EasyTone pokonując w nim 370 000 kroków

Anna Mucha zakończyła wyzwanie Reebok EasyTone, które podjęła 12 tygodni temu. Przez ten okres ambasadorka marki nosiła buty EasyTone podczas zwykłych aktywności takich jak praca, spacery, zakupy czy spotkania z przyjaciółmi. W efekcie pokonywała średnio 4 400 kroków każdego dnia. Regularne noszenie butów EasyTone zdecydowanie poprawiło formę Anny Muchy i przekonało ją jak łatwa i przyjemna może być praca nad zgrabną sylwetką.

Anna Mucha i wyzwanie Reebok EasyTone

Jak mówi Anna Mucha: „Noszę EasyTone od momentu, kiedy zaczęłam współpracę z marką Reebok i muszę przyznać, że bardzo polubiłam ten produkt. EasyTone są nie tylko bardzo wygodne, ale pomagają mi również w codziennych ćwiczeniach. Chodząc w butach przez cały czas odczuwałam lekką niestabilność, przez co miałam wrażenie, że moje ciało zmuszone jest do zwiększonego wysiłku, nawet podczas zwykłego spaceru. Jestem w ciągłym ruchu, a buty dodatkowo mnie dynamizują – dzięki EasyTone wiem, że mogę czerpać z tego jeszcze więcej korzyści”.

Anna Mucha i Reebok EasyTone

Technologia butów opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania przeprowadzone na Arizona State University, noszenie obuwia EasyTone przez okres 12 tygodni pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5%.

Anna Mucha i Reebok EasyTone

Anna Mucha i Reebok EasyTone

Obuwie Reebok EasyTone to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą wrócić do formy. Nosząc EasyTone w każdym momencie możesz dbać o formę. Zasada jest prosta, im więcej chodzisz, tym więcej korzyści i satysfakcji możesz czerpać z codziennych aktywności.

Buty Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marttoolla  17 lipca 2012 07:42

  Wykichane! Za kasę i darmową dostawę butów które kosztują marne (?) 500 zł panna nabija ludzi w butelkę. Adidas miał zapłacić za to 25 mln odszkodowania (za same Easytony) , dotyczy to również RunTonów. Reklama dźwignią handlu!

  Odpowiedz
 2. marttoolla  17 lipca 2012 07:45

  Bujdy na kółkach! Adidas miał zapąłcic odszkodowanie za wprowadzenie w błąd klientów. Chcesz to pac za ZWYKLE buty 500zl. DO biegania znajdziesz za ta kase o wiele lepsze! To samo do tyczny Run Tonów.

  Odpowiedz
 3. Wilandra  17 lipca 2012 11:50

  Reebok EasyTone już od 2 lat i kupiłam je za ok 300zł nie 500 ;p A co do ich skuteczności jednak się nie wypowiem bo rzadko chodzę w sportowych butach – ale jak już w nich chodzę to jest miło jak na poduszeczkach 🙂

  Odpowiedz
 4. m258  25 lipca 2012 22:13

  nie słyszałam o tym epizodzie z odszkodowaniem…

  Odpowiedz
 5. dudqa  30 lipca 2013 12:29

  nie próbowałam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany