Anna Mucha nową ambasadorką Reebok EasyTone!

Anna Mucha została nową ambasadorką Reebok EasyTone w Polsce. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej udowadnia, że nawet podczas wykonywania codziennych aktywności można zadbać o zgrabną sylwetkę. Gwiazda zdradza również, że dobra kondycja i atrakcyjny wygląd dają jej mnóstwo satysfakcji. Dlatego przyjęła wyzwanie Reebok EasyTone i sprawdzi skuteczność obuwia EasyTone, chodząc w nim przez 12 tygodni.

Anna Mucha ambasadorka Reebok EasyTone

Zgrabna sylwetka to powód do dumy i satysfakcji dla wielu współczesnych kobiet. Odzyskanie formy, szczególnie po okresie zimowym, bardzo często wiąże się ze zmianą diety na mniej kaloryczną, ale również z większą ilością czasu poświęconego na ćwiczenia. Aby dbać o sylwetkę nie trzeba spędzać wielu godzin na siłowni, ponieważ aktywność fizyczna nie ogranicza się jedynie do ciężkich treningów, ale może mieć również formę spaceru czy wykonywania codziennych czynności, jak zakupy czy spotkania z przyjaciółmi.

Anna Mucha ambasadorka Reebok EasyTone

„Od zawsze wiadomo, że „Mucha nie siada” i to głównie ruch i ćwiczenia są sekretem mojej sylwetki. W moim zawodzie praca nad ciałem jest równie istotna, jak praca nad rolą. Niestety nie zawsze mogę znaleźć czas na ćwiczenia na siłowni, a zależy mi żeby jak najszybciej wrócić do formy. Dzięki Reebok EasyTone nie tylko nie czuję presji związanej z ciężkimi treningami, ale mogę czerpać jeszcze więcej satysfakcji z codziennych aktywności. Dlaczego? Ponieważ nosząc buty Reebok EasyTone każdego dnia pracuję nad swoją sylwetką.”mówi Anna Mucha, ambasadorka Reebok EasyTone w Polsce.

Anna Mucha ambasadorka Reebok EasyTone

Anna Mucha ambasadorka Reebok EasyTone

Jak to działa? Technologia butów EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania, obuwie EasyTone pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5% (niezależne badanie przeprowadzone w okresie 12 tygodni wykazało, że u kobiet w wieku 22-39 lat, które 3 x w tygodniu podczas monitorowanych treningów aerobowych na bieżni nosiły buty EasyTone, nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej średnio o 2,5%. Chociaż nie nastąpiła utrata wagi ciała, redukcja tkanki tłuszczowej u kobiet noszących buty EasyTone wynosiła tyle samo co przyrost czystej masy mięśniowej. Indywidualne wyniki mogą się różnić. Badanie nie objęło butów EasyTone+ oraz EasyTone Too.)

Anna Mucha ambasadorka Reebok EasyTone

Jako dodatek do kolekcji obuwia, Reebok oferuje również nowe modele odzieży, w których zmieniono rozmieszczenie specjalnych taśm ResisTone™ powodujących powstawanie oporu dla mięśni nóg i pleców. Dzięki dopasowanemu krojowi, ubrania nie krępują ruchów, nawet podczas dynamicznego treningu, a zastosowanie technologii PlayDry przyspiesza parowanie i odprowadza wilgoć z ciała. Zarówno odzież, jak i obuwie Reebok EasyTone, zostało stworzone z myślą o kobietach, dla których poza zgrabną sylwetką liczy się również komfort i modny wygląd.

„Ważny jest też styl, dlatego postawiłam na odzież Reebok Easy Tone w kolorze fioletowym, który jest modny w tym sezonie” – potwierdza Anna Mucha.

Anna Mucha ambasadorka Reebok EasyTone

Autorką sesji, w której Anna Mucha prezentuje buty i odzież z najnowszej kolekcji Reebok EasyTone, jest Aldona Karczmarczyk, jedna z najlepszych polskich fotografów.

Buty Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. pieguskowelove  10 listopada 2012 16:32

    dobre ;p

    Odpowiedz
  2. efffciaa  13 października 2017 11:23

    To jedna z tych aktorek , które bardziej lubię 🙂 Chociaż na tych zdjęciach jest mało podobna do siebie , no może najbardziej przypomina siebie na zdjęciu z wózkiem 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany