Zwiewne suknie ślubne w kolekcji ANEMOI wiosna lato 2016

Suknia ślubna to najczęstszy temat rozmów, rozważań i poszukiwań wśród przyszłych panien młodych. Na drugim miejscu plasują się ślubne fryzury damskie i pozostałe akcesoria. Dzisiaj przedstawiamy sesję z nową kolekcją zwiewnych sukien ślubnych marki ANEMOI na sezon wiosna lato 2016.  Suknie charakteryzuje elegancki minimalizm i nowoczesne podejście do stylu boho. Zapraszamy do galerii!

Zobacz również: Trendy ślubne 2016 – Rozważna, czy romantyczna?

ANEMOI 003

Płynący z wiatrem jedwab tworzy iluzję grzecznych i powściągliwych sukien. Dobór tkanin, takich jak szyfon, organza czy krepa dodają wdzięku i uroku. Delikatne falbanki i romantyczne koronki podkreślają ich dziewczęcy charakter. Przełamaniem są rozcięcia, które subtelnie odsłaniają plecy oraz ramiona. Połączenie wszystkich tych elementów tworzy perfekcyjną suknię ślubną, której wspomnienie będzie towarzyszyć kobiecie przez całe życie.

Polecamy również: Rock’n’rollowe suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz

Eteryczny i zmysłowy klimat sesji zdjęciowej został uchwycony przez fotografa Szymona Brzóskę (Style Stalker).

ANEMOI w mitologii greckiej oznacza uosobienia wiatrów. Od dziś jednak będzie kojarzyć się ze współpracą dwóch kobiet: projektantki Kasi Gąsiorowskiej oraz charakteryzatorki Magdy Chmielewskiej. Przyjaciółki postanowiły połączyć swoje siły tworząc markę ANEMOI. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Przyszła panna młoda podczas jednej wizyty w atelier może również skorzystać z usługi doboru makijażu i fryzury. ANEMOI kieruje swoją ofertę nie tylko do kobiet planujących ślub, ale również do kilkuletnich dziewczynek. Każda młoda dama, która stanie się właścicielką swojej własnej sukni poczuje się wyjątkowo – jak w bajce.

Zapraszamy do galerii: Zwiewne suknie ślubne w kolekcji  ANEMOI wiosna lato 2016

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (208 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...