Andrzej Jedynak – Kolekcja futer na sezon jesień-zima 2011/2012

Kolekcja futer marki Andrzej Jedynak w sezonie jesień-zima 2011/2012 to zabawa w łączenie klasycznie definiowanej luksusowej mody z elementami najświeższych trendów. Do linii futer i kożuchów dołącza silna reprezentacja modowych akcesoriów docenianych przez koneserki mody: począwszy od miękkich okryć głowy łączonych z długimi szalami, skończywszy na charakterystycznych futrzanych getrach inspirowanych mroźną Alaską.

andrzej jedynak - futra - jesien-zima 2011-2012

Bieżąca kolekcja Andrzej Jedynak pokazuje mnóstwo niebanalnych sposobów noszenia futra, dotychczas zarezerwowanego głównie na okrycia wierzchnie. Zabawa formą, miksowanie stylów, łączenie przepychu z minimalizmem i prostotą ? oto główny nurt kolekcji!

Marka Andrzej Jedynak zachęca nas do przełamywania stereotypów, przekonuje, że futro nie jest zarezerwowane wyłączenie jako dystyngowane okrycie wieczorne, ale jako luksusowy element codziennych modowych stylizacji. Kobieta w krótkiej wełnianej mini i grubych, zimowych legginsach, skąpana w rdzawych odcieniach brązu i gorzkiej czekolady na botki zakłada w tym sezonie futrzane getry. Ten efektowny dodatek sprawia, że cały outfit nabiera wyrazistego, niepowtarzalnego charakteru. Uwodzi nonszalancją, afirmuje luksus.

W tym sezonie kluczowa jest zabawa formą. Mamy do wyboru wiele możliwości ochrony przed zimnem z modowym wyczuciem. Klasyczne poncza zmieniły fason dzięki miękkim, przyjemnym frędzlom urozmaicającym z pozoru proste okrycie. Podczas mroźnej zimy futrzane kamizelki nosimy w zestawieniu z wielkim futrzanym kapturem, co wspólnie tworzy niezwykle urokliwy set. Kobieta marki Andrzej Jedynak wie dokładnie co jest teraz IN. Lubi proste, minimalistyczne rozwiązania w typie man look, które chętnie wzbogaca modowymi gadżetami: kaptur z norek połączony z szalem z kieszeniami opada z ramion. O klasie stylizacji decydują detale.

andrzej jedynak - futra - jesien-zima 2011-2012

Marka Andrzej Jedynak nie zapomina o swoich korzeniach. Kolekcja jesień- zima to również bogata linia klasycznych, eleganckich futer o zróżnicowanych fasonach. Każda kobieta znajdzie tu dla siebie coś, co podkreśli jej indywidualny, wysmakowany styl. Dla koneserek kożuchów powstała cała linia okryć z najwyższej jakości materiałów: ciepłe budrysówki, krótkie kurteczki o fasonie modnych pilotek, wykończone futrem w okolicy kołnierza
o casualowym stylu oraz bardziej eleganckie długie kożuchy.

Sezon jesień-zima 2011/12 różni się z pewnością od poprzednich. Nie boimy się łączenia tego co do tej pory kojarzyło się z wyrafinowaną elegancją z prostymi, codziennymi stylizacjami. Komponujemy skórzane spodnie z futrzaną czapką z norek, a do dzianinowych legginsów wkładamy futrzane getry. Dzięki palecie pomysłów, jakie w tym sezonie proponuje marka Andrzej Jedynak jesień i zima będą kolorowe jak nigdy dotąd. A hasło, które przyświecać nam będzie przy kreowaniu kolejnych stylizacji to: przede wszystkim moda!

Sezon jesień- zima 2011/12 w kolekcji marki Andrzej Jedynak to połączenie trendów z nutą ekstrawagancji przy zachowaniu dotychczasowego luksusowego charakteru. Marka lansuje kobietę świadomą swojej wartości, silną i niezależną, śledzącą trendy nie tylko w dziedzinie mody.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (228 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...