Amazoński skarb natury – masło Cupuaçu w najnowszej linii pielęgnacyjnej do włosów marki Klorane

Masło cupuacu (wym. kupasu) to – podobnie jak masło murumuru – prawdziwy skarb natury pochodzący prosto z lasów Amazonii. Jest ono wyrabiane z nasion owoców dziko rosnącego kakaowca  – Theobroma grandiflorum. Owoce cupacu są bardzo duże – mogą osiągać wagę nawet 2 kilogramów i od wieków stanowiły pożywienie  plemion zamieszkujących lasy Amazonii. Świeże owoce są skarbnicą flawonoidów, zaś masło  tłoczone na zimno z ich nasion charakteryzuje się  niezwykle zrównoważonym poziomem nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Z uwagi na wysoką zawartość fitosteroli, jest ono biozgodne ze skórą człowieka i nie wywołuje działania uczulającego. Masło cupuacu posiada długotrwałe działanie nawilżające, przywraca gładkość i elastyczność skórze, pomaga w gojeniu stanów zapalnych skóry, jest naturalnym filtrem chroniącym przed promieniwoanie UVA i UVB, a zaaplikowane na wysokoporowate wlosy  -tworzy na nich wygładzający film.

Marka Klorane – będąc liderem wśród producentów najwyższej jakości innowacyjnych roślinnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, sięgnęła po bogate odżywcze składniki roślinne zawarte w maśle cupuacu, by stworzyć nową serię do pielęgnacji włosów z organicznym masłem Cupuaçu. 

KLORANE SZAMPON  z organicznym masłem Cupuaçu

 

Szampon z organicznym masłem Cupuaçu głęboko odżywia i regeneruje. Włosy są bardziej wytrzymałe i łatwe do ułożenia, zyskują długotrwały blask i miękkość. Idealny do włosów falowanych, kręconych oraz puszących się. W 83% składników pochodzenia naturalnego*. Odżywia i uelastycznia włosy, bez obciążania ich.

Produkt dzięki swojej specjalnie opracowanej formule pozwala na szybką i bezproblemową aplikację.

 • delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
 • dogłębnie odżywia włosy na całej długości
 • naprawia włókno włosa

 

Cena:  35 zł / 200 ml

Dostępne w aptekach

 

REZULTATY KLINICZNE:

Włosy są natychmiastowo miękkie 96%*, sprężyste 87%, łatwe do stylizacji 94%*

Włosy są odżywione aż po same końce 83%*, ujarzmione 82%*

* Test satysfakcji użytkowania przeprowadzony we Francji na 104 kobietach w wieku od 18 do 65 lat używających szamponów do włosów bardzo suchych, wynik uzyskany po trzech tygodniach stosowania samego szamponu

KLORANE BALSAM  z organicznym masłem Cupuaçu

Balsam z organicznym masłem Cupuaçu ułatwia rozczesywanie, głęboko odżywia  i regeneruje włókna włosa po same końce. Włosy są bardziej wytrzymałe i łatwe do ułożenia, zyskują długotrwały blask i miękkość. Idealny do włosów falowanych, kręconych oraz puszących się.

W 96%  naturalna formuła*. Formuła biodegradowalna** – Wysoka tolerancja. *96% składników naturalnego pochodzenia. **Zgodnie z międzynarodową normą OECD 301B 

Dwa sposoby użycia:

 1. Jako balsam
 2. Jako oczyszczający balsam zamiast szamponu
 • ułatwia rozczesywanie
 • włosy stają się odżywione i pełne blasku
 • naprawia włókno włosa

 

Cena: 49 zł / 200 ml

Dostępne w aptekach

REZULTATY KLINICZNE:

Włosy są natychmiastowo sprężyste 92%* i błyszczące 88%*, włosy są chronione 89%*, odżywione 85%*, odbudowane 81%*, długotrwale mocne 86%*, bardzo podatne na stylizację 89%*.

* Test satysfakcji z użytkowania przeprowadzony we Francji na 104 kobietach w wieku od 18 do 65 lat używających szamponów i produktów do pielęgnacji bardzo suchych włosów, ocena po trzech tygodniach stosowania samego balsamu, a następnie dwa tygodnie stosując szampon w połączeniu z balsamem.

KLORANE ODŻYWCZA I REGENERUJĄCA MASKA z organicznym masłem Cupuaçu

Intensywnie odżywcza maska do bardzo suchych i zniszczonych włosów z organicznym masłem Cupuaçu przywraca włosom naturalne piękno dzięki zawartości silnie skoncentrowanych składników o właściwościach regenerujących. Działa dogłębnie – naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej.

Ułatwia rozczesywanie, głęboko odżywia i regeneruje włókna włosa po same końce. Włosy są bardziej wytrzymałe i łatwe do ułożenia, zyskują długotrwały blask i miękkość. Idealna do włosów falowanych, kręconych oraz puszących się. W 96%  naturalna formuła*. Formuła biodegradowalna** – Wysoka tolerancja.

*96% składników naturalnego pochodzenia. **Zgodnie z międzynarodową normą OECD 301B 

Efekt stosowania:

 • uzupełnia głębokie ubytki włosa
 • włosy stają się widocznie mocniejsze
 • włosy stają się odżywione i pełne blasku

Cena: 59 zł / 150 ml                                                                                                                                               

Dostępne w aptekach

REZULTATY KLINICZNE:

Włosy są długotrwale odżywione 88%*, wzmocnione 88%* i chronione 94%*. Natychmiastowo sypkie w dotyku 87%*, błyszczące 91%* i sprężyste 96%*. Włosy odbudowane na całej długości 81%*

* Test satysfakcji zużytkowania przeprowadzony we Francji na 97 kobietach w wieku od 18 do 65 lat używających szamponów i masek do bardzo suchych włosów, wynik przyznawany po trzech tygodniach stosowania samej maski, a następnie po dwóch tygodniach używając szamponu w połączeniu z maską.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (99 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...