Amarantus – odkryjmy zapomniany skarb Inków i Azteków

Ol Amar (butelka o pojemności 100 ml kosztuje w aptece ok. 70 zł) to stuprocentowy olej pozyskiwany z amarantusa (Amaranthus cruentus). Zaleca się jego stosowanie osobom, które chcą zadbać o zbilansowanie gospodarki lipidowej krwi ? utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu. To suplement diety, po który powinniśmy sięgnąć, jeżeli chcemy wzmocnić odporność organizmu i poprawić wygląd skóry.

olej-z-amarantusa

Zawartość skwalenu (który aktywuje i koordynuje pracę układu immunologicznego, chroni organizm przed infekcjami i szybkim starzeniem w wyniku działania wolnych rodników, przyspiesza proces gojenia się ran i regeneracji komórek, działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczno), tokoferoli, tokotrienoli i fitosteroli sprawia, że pozyskiwany z amarantusa Ol Amar ułatwia zaopatrywanie komórek organizmu w tlen, łagodzi uczucie zmęczenia fizycznego i umysłowego oraz opóźnia procesy starzenia.

 olej-z-amarantusa

HIT: Babeczki z czarnej czekolady i amarantusa – tylko 90 kcal!

HIT: Babeczki z czarnej czekolady i amarantusa – tylko 90 kcal!

O czarnej czekoladzie i jej prozdrowotnych właściwościach wiemy wiele.  Amarantus to bezglutenowe zboże bogate w błonnik, witaminy z grupy B, żelazo oraz fosfor (a olejek z amarantusa doskonale nawilża i wygładza skórę -sprawdzone).  Przygotowanie babeczek trwa 10

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany