Alternatywa dla trwałego powiększenia ust – wypełniacze ust od DermoFuture Precision

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest obecnie wręcz rutynowym zabiegiem stosowanym przez kobiety. Nic dziwnego, skoro pełne i kształtne usta dodają seksapilu i skutecznie odmładzają. Najważniejsze jednak, że efekt zmysłowych ust możemy osiągnąć w szybki, nieinwazyjny sposób.

Wypelniacze ust DermoFuture Precision

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Dzięki niemu tkanki są odpowiednio nawilżone, a skóra utrzymywana w odpowiedniej sprężystości. Całkowicie integruje się ze skórą i umożliwia swobodny przepływ tlenu czy substancji odżywczych. Powszechność wykorzystywania kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej wiąże się z tym, że jest on bezpieczny w użyciu. Nie zakłóca naturalnych funkcji skóry ani nie wywołuje reakcji alergicznej, czyli nie jest odrzucany przez układ immunologiczny. Kwas stosowany przy powiększeniu ust uzyskuje się metodami laboratoryjnymi i nie różni się prawie niczym od występującego w ludzkim organizmie.

Dzięki kwasowi hialuronowemu poprawimy kształt i kontur warg, skorygujemy ich asymetrię czy powiększymy je, gdy są zbyt wąskie. Kwas sprawi, że usta będą jędrne, nawilżone, a drobne zmarszczki wokół nich zostaną zniwelowane. I to wszystko zostanie osiągnięte bezinwazyjnie przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Alternatywą dla trwałego powiększenia ust stał się HIALURONOWY WYPEŁNIACZ UST, który powiększa i wypełnia wargi. Klinicznie potwierdzony, dzięki swej zmikronizowanej strukturze i zawartości kwasu hialuronowego działa mechanicznie jak poduszka, podpora dla zapadniętej skóry. Dzięki swoim własnościom fizykochemicznym zwiększa nawodnienie w okolicy zmarszczki, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na zaginanie. Zastosowana innowacyjna technologia nie tylko nie podrażnia ust, ale także stymuluje ich gładkość oraz wypełnia nieatrakcyjne zmarszczki palacza wokół ust.

Kolagen jest odpowiedzialny za elastyczność skóry, usta ujędrniają się i wypełniają, a także regenerują komórki. Super Size Complex sprawia, że usta nabierają koloru, ujędrniają się, pobudzone zostaje krążenie, dzięki czemu kwas hialuronowy i kolagen zostają wprowadzone w głębsze warstwy skóry.

Badania kliniczne w przypadku HIALURONOWEGO WYPEŁNIACZA UST potwierdzają wyraźnie większe usta i mniejsze zmarszczki, pierwszy efekt już po 5 minutach od zastosowania. Po 28 dniach stosowania usta stają się wypełnione i powiększone, a zmarszczki znikają. Jeżeli tylko Twoje usta są naturalnie wąskie lub z biegiem czasu straciły swoją objętość, wypełnij je w ciągu kilku minut, sprawiając, że będą pełne i gładkie.

Sposób użycia: Kilkukrotnie w ciągu dnia nakładaj preparat na skórę ust, po wchłonięciu możesz użyć ulubionej pomadki lub błyszczyka. Dla pogłębienia efektu używać wieczorem, przed snem. Po kilku minutach od pierwszego użycia usta są wypełnione i ujędrnione, nabierają kolorytu, a zmarszczki wokół nich zmniejszają się. Po 28 dniach stosowania usta stają się powiększone i wypełnione, a zmarszczki wokół nich znikają.

Pojemność: 12 ml; Cena: 19,90 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (232 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  16 lipca 2014 09:54

  Ciekawe czy naprawdę tak działa, bo by mi się przydał taki wypełniacz.

  Odpowiedz
 2. martucha180  16 lipca 2014 11:15

  Taką formę powiększania ust jestem w stanie zaakceptować i przetestować na sobie.

  Odpowiedz
 3. bbo  16 lipca 2014 19:09

  Taki to ja chcę!!!

  Odpowiedz
 4. martus2833  17 sierpnia 2014 13:01

  Świetna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Ciekawe, czy rezultaty są porównywalne.

  Odpowiedz
 5. Kmakolagwa  24 kwietnia 2015 10:55

  Widziałam cos podobnego, ale marki Eveline. Szczerze nie przyglądałam się bliżej, ale po tym artykule zrobie to napewno. Jeśli będzie się sprawdzać to fajny i przede wszystkim tańszy odpowiednik zabiegu medycyny estetycznej.

  Odpowiedz
 6. Insonia  18 listopada 2015 21:34

  Mialam, korzystalam i nie polecam. Obiecanego efektu brak poza fenomenalnym nawilzeniem ust

  Odpowiedz
 7. efffciaa  17 maja 2016 14:26

  Miałam , używałam i uważam , że to zwykły bubel kosmetyczny . Jak dla mnie to zwykły błyszczyk , chociaż bardziej lepki niż inne , poza tym fatalnie się nakłada przez dziurę w twardej plastikowej tubce . A efekt po użyciu żaden .

  Odpowiedz
 8. 3filipy  11 lipca 2017 22:06

  chętnie wypróbuję 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany