Alphol Omega Plus – preparat, który skutecznie przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu

Alphol Omega Plus jest suplementem diety, który wzbogaca dietę w ważne dla metabolizmu kwasy omega 3 i 6 oraz zestaw witamin i mikroelementów o właściwościach antyoksydacyjnych. Ogranicza uszkadzanie struktur komórkowych przez wolne rodniki ? głównego sprawcę przedwczesnego starzenia. Portal www.beta.kobietamag.pl obok innych razem z innymi firmami był patronem medialnym trzymiesięcznego programu badania konsumenckiego zatytułowanego: Alphol Omega Plus  ocena skuteczności działania?.

Rozpoczęcie programu, jak również jego zakończenie, miało miejsce w siedzibie IMR advertising by PR,  gdzie zaaranżowano gabinet do przeprowadzenia badania stanu skóry twarzy dziennikarek. Zgłosiło się 20 pań w przedziałach wiekowych do trzydziestego, do czterdziestego i po czterdziestym roku życia.

Odpowiednio przeszkolone kosmetolożki aparatem Aramo SG zbadały osiem parametrów charakterystycznych dla skóry: wilgotność, elastyczność, tłustość, gładkość, pory, przebarwienia, wrażliwość i zmarszczki. Wyniki zostały zapisane. Każda z dziennikarek otrzymała, zależnie od wieku, odpowiednią ilość kapsułek Alpholu Omega Plus ze szczegółową instrukcją stosowania. Codziennie rozsyłana mailem kukułka przypominała o potrzebie sumiennego zażywania.

Ponadto, w IMR advertising by PR stworzono specjalne menu antyagingowe, rozsyłane uczestniczkom w cotygodniowych newsletterach, do samodzielnego przyrządzania. Przez czas trwania eksperymentu dziennikarki były zapraszane do IMR na lunche z potraw o uznanym działaniu przeciwstarzeniowym.

?Dla uczestniczek badania staraliśmy się stworzyć jak najbardziej przyjazne i niestresujące warunki pełnego wykorzystania możliwości Alpholu Omega Plus, wspomagając jego działanie odpowiednio dobranymi potrawami, których przygotowywanie nie zabierało wiele czasu i dawało relaks połączony z przyjemnością kulinarnego tworzenia? ? mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

Pod koniec stycznia br. zaprosiliśmy dziennikarki na sprawdzenie skuteczności Alpholu Omega Plus. Po kilku dniach otrzymaliśmy wyniki.

Procentowy, uśredniony obraz badania nie byłby miarodajny dla poszczególnych typów skóry, wybraliśmy więc po jednej z dziennikarek z każdej grupy wiekowej. Publikujemy ich subiektywne spostrzeżenia.

I tak, suplementacja Alpholem Omega Plus u dziennikarki z grupy wiekowej do trzydziestego roku życia wypadła niezwykle obiecująco.

Już po czterech tygodniach stosowania Alpholu poprawił się wygląd włosów, napięcie skóry, jej elastyczność i gładkość. Zmniejszyło się uczucie suchości i ściągnięcia cery zaraz po umyciu twarzy. Po pięciu tygodniach poprawiło się nawilżenie i natłuszczenie skóry. Po sześciu tygodniach dziennikarka zauważyła wyraźne spłycenie zmarszczek. Po siedmiu tygodniach stosowania tego suplementu diety odgnieciona w czasie snu skóra zaczęła szybciej wracać do stanu wcześniejszego. Po dwunastu tygodniach paznokcie stały się mniej łamliwe i bardziej wytrzymałe.

Z ocen uczestniczki badania do czterdziestego roku życia wynika, że już po czterech tygodniach stosowania Alpholu poprawiło się nawilżenie, gładkość i zmniejszyło się uczucie suchości i ściągnięcia cery zaraz po umyciu twarzy.

Po sześciu tygodniach dziennikarka zauważyła, że odgnieciona w czasie snu skóra zaczęła szybciej wracać do stanu wcześniejszego i jest bardziej elastyczna, lepiej natłuszczona. Po dziewięciu tygodniach poprawił się wygląd włosów, napięcie skóry, jej elastyczność i gładkość. Po dwunastu tygodniach stosowania Alpholu Omega Plus paznokcie stały się mniej łamliwe i bardziej wytrzymałe.

Z ocen uczestniczki badania po czterdziestym roku życia wynika, że już po czterech tygodniach stosowania Alpholu poprawił się wygląd włosów, napięcie skóry, jej elastyczność i gładkość. Zmniejszyło się uczucie suchości i ściągnięcia cery zaraz po umyciu twarzy. Po pięciu tygodniach poprawiło się nawilżenie i natłuszczenie skóry. Po sześciu tygodniach dziennikarka zauważyła wyraźne spłycenie zmarszczek. Po siedmiu tygodniach stosowania tego suplementu diety odgnieciona w czasie snu skóra zaczęła szybciej wracać do stanu wcześniejszego. Po dwunastu tygodniach paznokcie stały się mniej łamliwe i bardziej wytrzymałe.

Wyniki badania w grupie 40+

Jak widać, Alphol Omega Plus działa podobnie na skórę w różnym wieku. Pełne wrażenia wymienionych trzech uczestniczek oraz diagramy zamieszczamy na stronie www.decydent.pl.

Natomiast każda z pań, a także panów, którzy chcieliby bezpłatnie zbadać stan swojej skóry i zakupić Alphol Omega Plus zapraszamy na stronę www.tymofarm.pl, gdzie można znaleźć terminarz i lokalizacje punktów badania skóry aparatem Aramo SG.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (100 głosów, średnia: 4,34 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback: Piękna cera bez przebarwień i trądziku - czyli Sensilab Cerin na wiosnę | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.