Alicja Węgorzewska została ambasadorką perfum „Aurum” Doroty Goldpoint!

Projektantka Dorota Goldpoint – właścicielka luksusowej marki dla kobiet wychodzi naprzeciw ich pragnieniom i oczekiwaniom i tworzy na południu Francji unikatowy zapach zamknięty w czarnym satynowym flakonie. AURUM to zniewalająco piękne i niezwykle pobudzające perfumy, wyjątkowa kompozycja róży, poczuli i ambry.  Kompozycja zapachowa AURUM jest intrygująca, intensywna, niezwykle trwała i bardzo kobieca. Przy tworzeniu  zapachu wykorzystano ambrę — od wieków niezwykle ceniony naturalny składnik, dzięki któremu woń będzie długo wyczuwalna. Połączenie róży i paczuli w sercu zapachu pozostawia niezapomniane, zmysłowe wrażenia, otulającego i wytrawnego ciepła!

kolaż własny redakcji, mat. pras. Goldpoint

Ambasadorką zapachu została znana i ceniona śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska. „Taniec zmysłów”- tak rozumiane jest połączenie AURUM z  kobiecym pięknem, siłą, wewnętrzną mocą i  hipnotyzującym spojrzeniem.

„Perfumy AURUM są jak piękne włoskie opery, namiętność przeplata się z miłości, trwałe i opętane, z każdą kolejną nutą chce się ich więcej” – podsumowuje Alicja Węgorzewska

Opakowanie zawiera perfumy o pojemności 50 ml w cenie 450 zł

 

Podobnie jak ubrania z metką Dorota Goldpoint perfumy można kupić nie tylko w atelier na Saskiej Kępie, ale i w warszawskim Domu Mody Klif oraz w sezonie letnim w Juracie oraz na stronie internetowej projektantki.

https://dorotagoldpoint.com/produkt/perfumy-aurum/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,06 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany