Aktywatory Młodości – kolejne nowości od Laboratorium AVA, które zapewnią zregenerowaną i promienną cerę na przywitanie wiosny

Laboratorium AVA to polska marka, która od 60 lat pomaga kobietom w uzyskaniu pięknego wyglądu, tworząc kosmetyki, które łączą miłość dla naszej skóry ze świadomością jej potrzeb oraz uznaniem dla mocy natury. Wyznacznikiem jakości tworzonych kosmetyków są innowacyjne formuły, bogate składy i wysoka jakość. Do aktualnej oferty Laboratorium AVA dołączyły dwa nowe kremy, które są kontynuacją znanej i cenionej serii Aktywator  Młodości, którą tworzy 8 serum i 3 kremy pod oczy.  Seria koncentratów – Aktywatory Młodości charakteryzuje się zwiększoną efektywnością działania i maksymalnym stężeniem składników aktywnych, których celem jest opóźnienie procesów starzenia. W tym miesiącu seria ta powiększyła się o kremy: Aktywator Młodości Krem – Kolagen morski i Hydranov oraz Aktywator Młodości Krem – Retinol i Witamina C. Przeczytaj poniżej o wyjątkowych właściwościach obu kosmetyków.

Aktywatory Młodości - kolejne nowości od Laboratorium AVA

Aktywator Młodości Krem – Kolagen morski i Hydranov

Aktywator Młodości Krem – Kolagen morski i HydranovInnowacyjna formuła oparta na mikronizacji składnika zastosowana w celu intensyfikacji działania przeciwzmarszczkowego.

  • Naturalny kolagen morski, w nowatorskiej, zmikronizowanej formule, zawiera kompleks aminokwasów niezbędnych do syntezy kolagenu w skórze. Jego mała cząsteczka skuteczniej wnika w głębsze warstwy skóry, wiąże wodę, poprawia napięcie i elastyczność, zapewniając intensywną pielęgnację odmładzającą.
  • Innowacyjny aktywator epidermalnego kwasu hialuronowego szybko i trwale nawilża skórę. 14 razy szybciej niż zwykły kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody na powierzchni skóry.

Rewolucyjna formuła ze zmikronizowanym kolagenem morskim oraz specjalnie dobrane aktywne składniki kremu spowalniają procesy starzenia się skóry i sprawiają, że odzyskuje ona gładkość oraz młodszy, zdrowy wygląd.

Aktywator Młodości Krem – Retinol i Witamina C

Aktywator Młodości Krem – Kolagen morski i Hydranov

Wyjątkowo skuteczny krem przeciwzmarszczkowy z czystym retinolem oraz witaminą C.

  • Witamina C, poddana nowoczesnej technologii – mikronizacji, działa skuteczniej przeciwzmarszczkowo niż powszechna witamina C. Wnika w głębsze warstwy skóry. Silnie nawilża i zwiększa jej jędrność. Stymuluje syntezę ceramidów, przez co wygładza skórę i wzmacnia barierę lipidową naskórka. Uzupełniona ekstraktem z aceroli o wyjątkowo wysokiej zawartości kwasu askorbinowego, przeciwdziała starzeniu się skóry, chroni ją przed niekorzystnym promieniowaniem UV.
  • Retinol, nazywany witaminą A, zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Pobudza komórki skóry do odnowy. Zamknięty w kapsułce, zachowuje aktywną formę, aż do uwolnienia podczas aplikacji.

Nowatorska formuła kremu pomaga dłużej zachować młodszy wygląd. Sprawia, że skóra staje się gładka, napięta i zregenerowana.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (74 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...