Agyness Deyn dla Dr.Martens#4

Dr. Martens po raz kolejny postawił na współpracę z byłą modelką Agyness Deyn, która doskonale odzwierciedla buntowniczego ducha marki i nie boi się wyrażać swojej osobowości. Zobaczcie zdjęcia!

Dr. Martens po raz kolejny postawił na współpracę z byłą modelką Agyness Deyn, która doskonale odzwierciedla buntowniczego ducha marki i nie boi się wyrażać swojej osobowości.

Agyness Deyn dla Dr (3)

Inspiracja do jej czwartej kolekcji dla marki Dr. Martens wiąże się z jej nowym domem w Los Angeles oraz kulturami surferską i punk rockową, które rozwijały się na tamtych terenach w latach 70-tych i 80-tych.

Kolekcja zawiera nie tylko obuwie, ale także ubrania i akcesoria. Liczne printy i patchworkowe wzory mocno nawiązują także do specyficznego sportowego stylu panującego na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ważną rolę spełniają detale – klamry i masywne suwaki oraz dominujący bordowy kolor. Sama Agyness przyznaje, że przy tworzeniu kolekcji największy wpływ miała na nią hardcorowa kultura Venice Beach, która znacznie różni się od wybrzeża wschodniego. Jest bardziej wyluzowana i zadziorna.

Agyness Deyn dla Dr (5)

Agyness Deyn dla Dr (4)

Agyness Deyn dla Dr (2)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (273 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  18 kwietnia 2014 19:33

    Młodzieżowa kolekcja.

    Odpowiedz
  2. lilkawodna  19 kwietnia 2014 14:53

    Kiedyś moim największym marzeniem były Martensy:-)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany