Nowa kampania adidas Women – I GOT THIS

Przedstawiamy zdjęcia do nowej kampanii adidas Women – I GOT THIS.  Kampania skierowana jest do kobiet uprawiających na co dzień dowolną aktywność fizyczną, bez względu na to czy jest to taniec, bieganie, podnoszenie ciężarów.  

 Nowa kampania adidas Women - I GOT THIS (1)

Ogólnoświatowa kampania adidas I GOT THIS, z którą marka ruszyła pod koniec listopada ma pokazać bardziej autentyczny i aktualny wizerunek kobiet amatorsko uprawiających sport. Współczesne dziewczyny zaczynają traktować ćwiczenia jako wyzwanie. Podczas codziennych treningów pokonują własne słabości i dążą do jeszcze lepszych wyników. Często dochodzą do kresu swojej wytrzymałości, ale mimo to idą dalej i stają się jeszcze silniejsze. Zajęcia fitness raz w tygodniu już nie wystarczają – potrzebne są intensywniejsze doznania, które z czasem stają się pasją.

Doskonałość jest przereklamowana. Pasja jest najważniejsza.” to główne hasło akcji, mające uświadomić kobietom, że nie trzeba być idealną – wystarczy kochać to, co się robi i być sobą. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych atletek, adidas stworzył kolekcję treningową, która pomoże im  podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań.

Sportowy stanik Racer Back daje najwyższy poziom wsparcia nawet przy intensywnych ćwiczeniach. Dodatkowo oferuje idealne dopasowanie niezależnie od rozmiaru, a dzięki piankowym wkładkom umożliwiającym oddychanie materiału zapewnia maksymalny stopień wentylacji. Nowością są również dodatkowe zapięcia po bokach topu, które ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Bezcenne zwłaszcza po udanym treningu ramion.

Legginsy Ultimate 2.0 zostały stworzone z nowego, nieprzezroczystego materiału, który gwarantuje pełne krycie niezależnie od intensywności ćwiczeń. Idealnie przylegający krój oraz dopasowana wstawka w talii w połączeniu z modnym, miejskich nadrukiem nadają outfitowi kobiecy wygląd. Całość wykonana z tkaniny climalite daje komfort suchej skóry.

Kolekcja adidas Women wiosna-lato 2016 oferuje wszystko, czego każda aktywna dziewczyna oczekuje podczas treningu – wygody, niezawodności i atrakcyjnego wyglądu.

Zapraszamy do galerii: Nowa kampania adidas Women – I GOT THIS

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (207 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...