Adidas Supershell – nowa linia obuwia

 

Pharrell Williams we współpracy z adidas tworzył nową odsłonę modelu butów Originals Superstar. Przedstawiamy, jak prezentuje się linia adidas Supershell , która zainspirowana została japońską sztuką animacji anime.

Zobacz także: Zapowiedź kolekcji Bershka jesień-zima 2015

Adidas Supershell log

Do współpracy przy projekcie Supershell, Pharrell Williams zaprosił artystów, których wyróżnia niebywała kreatywność i indywidualizm. Dzięki ich pełnej inwencji pracy, pierwszy raz w długiej historii modelu tzw. shelltoe zyskał nowy wygląd. Klasyczna, gumowa osłona palców, przypominającą muszlę, została ożywiona poprzez autorskie grafiki artystów. Dzięki ich zaangażowaniu każdy z modeli Supershell wyróżnia się niepowtarzalnym designem.

Pierwszą odsłonę linii, czyli kolekcję Artwork stworzyli fotografka Cass Bird, japoński artysta związany ze stylem anime – Mr, znany z barwnego i zabawnego stylu Todd James oraz Pharrell Williams. Muzyk uzupełnił linię sześcioma parami butów, które wyróżnia pełen energii, kwiatowy motyw.

Polecamy również: Lookbook Reserved na sezon jesień-zima 2015

Limitowana edycja Superstarów pojawi się w klasycznej, białej i czarnej kolorystyce eksponującej oryginalne dzieła. Fani twórczości artystów będą mieli jeszcze jeden powód do zadowolenia. Zarówno prawy jak i lewy but w każdej parze będzie prezentował inną grafikę. Linia Supershell to olbrzymia dawka kreatywności i odwagi w prezentowaniu oryginalnego stylu.

 

Informacje o artystach:

 Todd James jest znanym nowojorskim artystą, którego prace i instalacje były wystawiane w galeriach i muzeach na całym świecie. Znany z kolorowych, pełnych energii prac twórca przyznaje, że czerpie inspirację z otaczającego świata, kreskówek, graffiti i amerykańskiej popkultury.

//www.youtube.com/embed/iGhE1bqsCCo

Cass Bird mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Twórczość znanej fotografki związana jest ze sztuką, modą oraz projektami o charakterze komercyjnym. Cechuje ją spontaniczny i młodzieńczy styl. Regularnie współpracuje z magazynami takimi jak: Vogue, i-D, Hobo, Details, GQ i T – The New York Times Magazine.

//www.youtube.com/embed/bcpMsMScHGI

*Mr to japoński artysta, który w swoich obrazach, rzeźbach i video opiera się na motywach zaczerpniętych z mangi i anime. Artysta w 2014 roku stworzył oryginale video do piosenki „It Girl” Pharrella Williamsa.

//www.youtube.com/embed/D7ri82_Why8

Zapraszamy do galerii: Adidas Supershell  – nowa linia obuwia

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (255 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...