Adidas Supernova Women – jesień/zima 2011- Ambasadorka marki Monika Pyrek

Obecna w świecie sportu już od 16 lat, dwukrotna wicemistrzyni świata w skoku o tyczce, kolekcjonerka medali i rekordów – Monika Pyrek – to jedną z najlepszych światowych lekkoatletek oraz ambasadorką marki adidas. Właśnie z tej okazji wystąpiła ona w specjalnej sesji zdjęciowej, w której zaprezentowała odzież i obuwie sportowe do biegania z kolekcji adidas jesień/zima 2011.

Adidas Supernova Women - Monika Pyrek adidas,

 

Sześćdziesięciodziewięciokrotny rekord Polski, wielokrotne Mistrzostwo Polski, medale na Mistrzostwach Świata i Europy oraz wysokie miejsca na Igrzyskach Olimpijskich to tylko niektóre z sukcesów polskiej lekkoatletki. Monika Pyrek, jako jedna z sześciu kobiet, które zdobywały dla Polski medale Mistrzostw Świata, jest w światowej czołówce nieprzerwanie już od 2000 roku.

Zaufanie i profesjonalizm są dla mnie, jako sportowca, bardzo ważne. Odkąd zaczęłam współpracować z marką adidas, wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Rozumie moje potrzeby, dzięki czemu łatwiej jest mi osiągnąć sukces. To multispecjalista w swojej dziedzinie. – mówi Monika Pyrek.

Podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej Monika zaprezentowała ubrania z kolekcji Supernova Women na sezon jesień/zima 2011. Bieganie to jedna z form mojego treningu. Dzięki Supernova czuję, że dam z siebie wszystko. Nowoczesna technologia stroju zapewnia komfort podczas biegu, a ciekawy design sprawia, że mimo zmęczenia, zawsze dobrze wyglądam ? dodaje.

Odzież ta jest Kompatybilna z osobistym trenerem miCoach i została odzież została zaprojektowana tak, by podczas biegu dostosowywać się do ruchów biegacza. Elastyczny materiał z systemem ClimaCool, w który zostały wyposażone ubrania, zabezpiecza ciało przed utratą ciepła i utrzymuje stałą temperaturę. Natomiast uczucie chłodu i suchej skóry zapewniają odpowiednio rozmieszczone elementy wentylacyjne. W odzieży Supernova wykorzystano technologię ForMotion, która dzięki bezszwowemu połączeniu w tkaninach, dopasowuje się idealnie podczas biegu. Zapewniając swobodę i odpowiednią precyzję ruchów, umożliwia ona pełne wykorzystanie potencjału sportowca. Ambasadorka adidas w trakcie sesji zaprezentowała niebieską koszulkę, czarne spodenki z niebieskimi detalami, różowy top na ramiączkach oraz wygodną czarną spódniczkę.

Z myślą o kobiecej stopie adidas zaprojektował niezwykle lekkie, amortyzujące obuwie Supernova Glide 3 Women, które Monika bez wahania wybrała podczas prezentacji kolekcji.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (309 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  14 lipca 2013 19:37

    Nie wiedziałam,że Monika została ambasadorką.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany