adidas StellaSport – wiosna, lato 2017

Dziewczyny, uwielbiacie wszelkiego rodzaju aktywności? W takim razie kolekcja adidas StellaSport  jest idealnym wyborem! Stella kolejny sezon inspiruje. Królowa przyciągających kolorów i pozytywnej energii, tym razem zabiera nas w świat przygody. Pastelowe kolory, kamuflażowe grafiki i niekonwencjonalne kwieciste wzory niczym kalejdoskop wciągają nas w wielobarwny świat adidas StellaSport. Oto kolejna odsłona kolekcji adidas Sport przygotowana we współpracy z brytyjską projektantką.

adidas StellaSport

adidas StellaSport SS2017 – opis kolekcji

Stella wypracowała swój własny, niepowtarzalny styl wyróżniający się pastelowymi kolorami, niepowtarzalnymi grafikami i florystycznymi wzorami. W każdej propozycji dla adidas Sport, Stella akcentuje swoją osobowość i niekonwencjonalny charakter.

adidas StellaSport

W kolekcji Spring/Summer 2017, projektantka inspirowała się przede wszystkim podróżami. To one w połączeniu z sportami zespołowymi  i przede wszystkim ruchem, mają nas inspirować do nowych działań. W tym sezonie górę bierze motyw hawajski, StellaSport prezentuje niezwykłą kolekcję pełną kontrastujących ze sobą kolorów, niebanalnych cięć i krojów.  

adidas StellaSport

 

Kolekcja SS17 jest zaprojektowana z myślą o podróżach i przygodach. Motywem dominującym w kolekcji jest naprzemiennie intensywny niebieski i kolorowy kamuflaż, który zastosowano również w detalach na przykład w podeszwie buta, z kontrastującą czerwoną cholewką. Powstałe florystyczne i kamuflażowe wzory wraz z intensywną kolorystyką idealnie wpisują się w sportową stylistykę kolekcji. Warto również zwrócić uwagę na akcesoria w postaci zadrukowanych plecaków czy klasycznej, kolorowej czapeczki z daszkiem.

adidas StellaSport

Kolekcja StellaSport dostępna będzie od początku lutego w sklepach stacjonarnych adidas oraz za pośrednictwem strony internetowej: http://www.adidas.pl/stellasport

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (216 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...