adidas Originals X Ransom, czyli outdoor w miejskim stylu!

Lodowce, skały i drzewa liczące ponad 900 lat umieszczone jako grafiki na miejskich butach? Czemu nie?! W jesienno-zimowym sezonie na polskim rynku pojawi się nowa, ciekawa kolaboracja. Outdoor w miejskim stylu – marka adidas Originals we współpracy z kanadyjską firmą Ransom przygotowała miejską kolekcję butów dla pasjonatów gór, lasów i jezior. Buty pierwszy raz zostały zaprezentowane na Fashion Week Poland w Łodzi, a teraz pojadą do sklepów adidas Originals i wybranych salonów adidas na terenie całej Polski.

 

adidas Originals X Ransom - outdoor w miejskim stylu

W tym sezonie adidas Originals i Ransom proponują nowe rozwiązania. Klasyczne modele butów dostosowane do miejskich standardów, najlepsze materiały (wodoodporna skóra, zamsz) oraz ciekawa historia do opowiedzenia.

adidas Originals X Ransom

Chcesz przenieść trochę gór lasów i szczytów do miasta? Zatem kolaboracja Originalsa i Ransoma to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Bez dwóch zdań, te buty musieli zaprojektować pasjonaci outdoor?owego stylu życia. Skały, szczyty, lodowce.. wszystkie te elementy dosłownie widać w obecnej kolekcji. Na poszczególne modele butów naniesiono grafiki ze zdjęć zrobionych, w miejscach nietkniętych przez człowieka.

 

Zimny jak lód, twardy jak skała?

Na grafiki wybrano miejsca zapierające dech w piersiach ale jednocześnie trudno dostępne. Takie jak lodowce czy skały. Miejsca często niedostępne dla człowieka. By wykonać idealne zdjęcie, którego fragmenty zostały naniesione na buty, ekipa musiała odbyć podróż helikopterem. Było warto! Grafika została naniesiona na wodoodporną skórę a efekt tej pracy jest powalający.

adidas Originals X Ransom

Uliczna dżungla, miejski las?

Kolumbia Brytyjska, czyli Kanadyjska prowincja, która od północy graniczy z Alaską, znana jest z przepięknych i bogatych lasów. Ten region szczyci się największymi i najstarszymi drzewami. Niektóre z nich mają nawet 900 lat. I co Wy na to?

Kolekcje adidas Originals będą dostępne w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar) oraz w wybranych sklepach adidas w Polsce.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany