adidas is all in ..trzy marki, różne zainteresowania – jedna nowatorska kampania

Już dzisiaj na kanale https://youtube.com/adidas światło dzienne ujrzała nowa historia firmy adidas wsparta także udziałem adidas VIP group.

adidas

 

Trzy marki..

16 marca 2011 adidas, międzynarodowy producent ubrań, butów oraz akcesoriów z ponad 60-letnią tradycją, ujawnił najnowszą globalną kampanię firmy. Po raz pierwszy w historii, przygotowano wspólne działania, dla marek zrzeszonych w portfolio koncernu. Ostatnie 10 lat z rdzennego adidasa powstało trzech silnych graczy: adidas Sport Performance – dla ludzi którzy kochają sport, adidas Originals – stworzono z myślą o miejskim stylu życia, dla ludzi którzy strojem chcą podkreślać swoje zainteresowania i pasje oraz sub-marki w ramach adidas Sport Style – czyli kwintesencja stylu (m.in. od miesiąca w Polsce SLVR).

 

Różne zainteresowania..

adidas obecny jest w wielu dziedzinach naszej codzienności, różnych rodzajach sportów, kulturach, stylach życia, odmianach muzycznych. I to właśnie on łączy te, jedynie z pozoru, odległe światy sportu, muzyki czy mody. Z boiska na wybieg, ze stadionu na ulicę ? adidas jest wspólnym mianownikiem dla ludzi z różnych środowisk i o odmiennych zainteresowaniach!

Wspólny mianownik – pasja!..

We współpracę z firmą mocno angażują się także ambasadorzy poszczególnych marek i to właśnie oni udowadniają, że adidas łączy ludzi o odmiennych zainteresowaniach. W adidas VIP Group znajdziemy szerokie spektrum celebrytów: od gwiazd piłki nożnej jak Lionel Messi czy David Beckham przez gwiazdę NBA Derrick Rose i ikonę popu Katy Perry, aż po adidas?ową drużynę skateboardową ale także wielu innych. Ta gwiazdorska mieszanka w nowej kampanii marki udowadnia, że jeśli kochasz to co robisz, to wkładasz w to całe serce. Bez względu na to jaka dziedzina życia cię kręci, wszystkich nas łączy jedno ? pasja do tego co robimy i co nas inspiruje.  Idziemy na całość. Taki właśnie jest adidas! Każda marka pełna jest emocji i tworzona jest by inspirować. Jednym zdaniem ?adidas is all in?!

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (311 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany