Adidas – Gwiezdne wojny w twoim mieście!

Jeśli bliscy wam mężczyźni kochają gwiezdna sagę, to ta kolekcja przypadnie im do gustu. Dwa giganty, jeden gwiezdny a drugi ubraniowy, kolejny raz postanowiły połączyć siły i stworzyć międzygalaktyczny projekt. Połączenie mocy dwóch marek zaowocowało nowymi oryginalnymi modelami ciuchów z kolekcji adidas Originals Star Wars. Co to oznacza? Że w sezonie wiosenno-letnim moc znowu jest z nami!

Adidas - Gwiezdne wojny

Każda Historia ma swój początek!

I nasza też miała.. kilka lat temu. Od tamtej pory gwiezdna kooperacja Lucasfilm Ltd. i marki adiads Originals, cieszy się takim powodzeniem, że nie mogło jej zabraknąć i w obecnym sezonie.Teraz nadszedł czas na nowe starcie! Nowa wiosenno-letnia kolekcja jest chyba najodważniejszą ze wszystkich dotychczasowych kolaboracji. Kiedy na jednej ulicy staną naprzeciwko siebie poplecznicy Imperatora Palpatine w biało-czerwonych barwach i zwolennicy jasnej strony mocy w granacie, w mieście będzie się działo! Ale musicie być czujni bo w tym starciu Imperium ma pewną przewagę. Wszystko to za sprawą kurtki, która daje możliwości szybkiej zmiany barw. Jest to dwustronna parka, której kolory możesz zmieniać w zależności od potrzeb i nastroju danego dnia. Najwięcej uwagi przyciągają buty. Duże i masywne. Grube podeszwy i wysoka cholewka chroniąca kostki. W takim obuwiu nikt nie przejdzie przez miasto niezauważony!

Co powinnaś wiedzieć o Star Wars?

Co powinnaś wiedzieć o Star Wars?

O filmie Gwiezdne wojny słyszał chyba każdy kto miał do czynienia z jakimikolwiek mediami. Nic dziwnego, już 18 grudnia do kin wchodzi najnowsza część gwiezdnej sagi, którą kochają miliony osób w naszym kraju! Ominęła Cię gorączka

Dodajmy do tego jeszcze klasyczne modele kurtek i bluz adidas Originals z emblematami Star Wars i teraz jesteście gotowi na podbój swojego miasta! Pamiętajcie! Ten kto wiosną i latem znajdzie się w odpowiednim miejscu i o właściwym czasie, stanie się bohaterem oryginalności i moc będzie jego sprzymierzeńcem! Kolekcja adidas Originals Star Wars dostępna jest w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar), w sklepie internetowym www.shoesOn.pl oraz w wybranych salonach adidas w Polsce.

Adidas - Gwiezdne wojny Adidas - Gwiezdne wojny Adidas - Gwiezdne wojny Adidas - Gwiezdne wojny Adidas - Gwiezdne wojny

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (177 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  12 lipca 2013 10:11

    Obejrzałam wszystkie części Gwiezdnych wojen,ale ubrań,bądź butów bym nie założyła.Świetne dla nastolatków.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany